vision

Медіа

Назад

У Маріуполі відзначили свято Івана Купала

07 липня 2018, 18:03
1332
Культура

Палац культури Старого Криму в цьому році влаштував масштабне святкування Івана Купала і перемістив місце дії з селища у парк ім. Гурова. Для жителів організували фотозони, майстер-класи, конкурси та квест-гри. Все це стало можливим завдяки участі в конкурсі малих грантів міської програми Громадський Бюджет.

На головній сцені пройшов спектакль. У ньому Іванко для коханої дівчини шукав квітку папороті. А творчі колективи міста виконали тематичні пісні.

На алеї працювали різні локації для дітей, де можна було пограти, розмалювати обличчя і заплести коси. Проводили майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок та вінків з польових квітів. Їх же безкоштовно роздавали всім бажаючим. Молоді дівчата із задоволенням приміряли на себе цей атрибут свята. Багато хто прийшов на свято в колоритних українських костюмах.

Працівники бібліотеки ім. Короленка провели для дітей квест «плетемо разом купальський вінок». Учасники розгадували головоломки і виконували різні завдання. За виконання завдань їм давали пелюстки «чарівної» квітки. З них було зібрано купальський вінок.

На завершення вечора розпалили купальське вогнище. А дівчата опустили вінки на річку.