A-A+vision

Медіа

Назад

У Маріуполі вибрали найкращу дворНЯШКУ

19 серпня 2018, 10:01
1067
Суспільство

Вчора в Міському саду пройшов конкурс «Моя дворНЯШКА», присвячений Всесвітньому дню захисту бездомних тварин. Для нашого міста він став традиційним. Уже втретє конкурс збирає маріупольців і їх улюбленців, які впевнені: «У щастя немає породи!»

На Кубок найкращої дворНЯШКИ претендували понад 20 собак. У кожної з них своя історія: у кого-то зі щасливим кінцем, а хтось досі чекає на сім'ю, яка дасть притулок. Господарі розповідали про поневіряння своїх улюбленців і про їх дбайливий  характер. Одні врятували вмираючу собаку в мороз біля кіоску, інші виходили хворого пса, треті взяли з МКП «Щасливі тварини», а четверті просто не змогли пройти повз.

«Мета - привернути увагу жителів до тварин у місті. Ми зібралися для того, щоб викликати співчуття. Щоб люди, які живуть у сучасному світі, не забували, що вони не одні на цій планеті. Щоб вони згадали, скільки відданості та любові дарують їм собаки, коти таі інші тварини. Сподіваюся, люди задумаються і, можливо, в майбутньому візьмуть вихованця, якого можна знайти у МКП «Щасливі тварини» або в Інтернеті», - зазначила ініціатор конкурсу Анна Зайцева.

Під час виставки і представлення своїх улюбленців, господарі закликали присутніх до толерантного ставлення до бездомних собак, бути людяними і допомагати тим, хто потребує допомоги. Про свій вибір - не шкодують. Вважають своїх собак унікальними, найкращими, вірними, турботливими й люблячими.

За підсумками, після всіх етапів конкурсу, вибрали чемпіона. Ним став пес на ім'я Річчі. На конкурсі його запам'ятали як найгучнішу і активну собаку. Коли почалися бойові дії в регіоні, господарі поїхали і викинули його з машини. Йому довелося поневірятися по вулицях і ночувати біля теплотраси. Своїх нових господарів знайшов сам - на Покрова. Він підійшов до них біля під'їзду. Поки вони шукали, що йому дати поїсти, пес пішов вперед по сходах. Маріупольці вирішили, що це доля. Для них і їх дитини Річчі - це щастя і радість.

А ось приз глядацьких симпатій отримав Марс. Його підібрали на вулиці чотири роки тому. З тих пір він погриз у  будинку багато речей, але, незважаючи на все - залишається головним улюбленцем у сім'ї. Присутні жителі віддали йому свої голоси.

Кожен учасник Кубка отримав приз. Паралельно проходило голосування за найкращого дворового кота. ТОП-10 фото кращих котів були розвішені для народного голосування. Всі вони брали участь в онлайн конкурсі на сайті Маріупольської міської ради. Свої «серця» відпочиваючі віддали руденькій  Мусі та коту з різнокольоровими очима Річарду. Нагадуємо, що переможцем конкурсу на сайті став кіт Боб.