vision

Медіа

Назад

У Маріуполі коронували найкрасивішу дівчину міста

16 вересня 2017, 08:45
2483
Суспільство, Культура

Вчора в ПК Металургів за підтримки Маріупольської міської ради пройшов 15-ий конкурс краси «Міс Маріуполь-2017». За звання найкрасивішої дівчини змагалися 16 чарівних учасниць. «Родзинкою» ювілейного конкурсу стало музичне привітання Гайтани та гурту «Агонь» зі святом краси.

Організатором конкурсу виступила маріупольська школа мистецтв «Зірки Приазов'я». Дефіле дівчат оцінювало компетентне журі під головуванням заступника міського голови Ксенії Сухової.

З першої хвилини конкурс вразив маріупольців яскравістю і видовищністю, а його учасниці підкорили їх серця своєю красою, грацією та посмішкою. Дівчата вийшли на три дефіле - у національних костюмах, купальниках та нарядах. Після журі вийшло порадитися, щоб вирішити, яка з конкурсанток гідна титулу «Міс Маріуполь-2017».

Час очікування пролетів непомітно. На сцену вийшли група «Агонія» та Гайтана, які подарували глядачам незабутнє шоу і море яскравих емоцій. Зал підспівував улюбленим композиціям, а шанувальниці могли доторкнутися до своїх кумирів, отримати від них троянду та навіть фото на пам'ять.

За підсумками конкурсу всі учасниці отримали подарунки від спонсорів та свою категорію в номінації, окремо виділили першу, другу і третю віце-міс і «Міс глядацьких симпатій. Головною ж переможницею та володаркою корони «Міс Маріуполь» стала Жакліна Средковіч.

Привітав учасниць і маріупольців з конкурсом краси перший заступник міського голови Олександр Голтвенко: «Маріуполь в черговий раз показав всій Україні, що він яскраве та  запальне місто найрозумніших і найкрасивіших дівчат країни. Конкурс стає з кожним роком більш яскравим. Бажаю переможниці, щоб вона прославляла Маріуполь не тільки на українському рівні, а й на міжнародному».

До його слів приєдналася Ксенія Сухова, зазначивши, що девіз цього дня - «Краса врятує світ» та нагадала, що важливу роль відіграє й внутрішня краса людини. «Будьте добрі, толерантні та щасливі», - побажала дівчатам заступник міського голови.

Переможниця конкурсу рада своєму новому титулу і зазначає, що носитиме його з гордістю. Жакліна розповіла журналістам, що раз перемогла, то буде займатися модельною кар'єрою і з задоволенням візьме участь в інших конкурсах краси. Що стосується її екзотичного імені, то воно французьке, сама ж вона народилася в Сербії, а таке незвичайне ім'я дав їй батько. До слова, дівчина вчиться в київській академії міжрегіонального управління персоналом та працює в компанії одного з маріупольських провайдерів.

«Збираюся просуватися далі і брати участь у конкурсах. Це дуже цікаво, хочеться досягти ще більшого!», - ділиться Жакліна.

Варто відзначити, що переможниці конкурсу «Міс Маріуполь 2017» представлятимуть наше місто у всеукраїнському конкурсі краси «Королева України» та  «Міс Україна».