vision

Медіа

Назад

#ТутВарто працювати: професія слюсар з ремонту рухомого складу

07 серпня 2019, 11:07
608
Суспільство

У Маріупольському трамвайно-тролейбусному управлінні працює команда фахівців своєї справи. Наприклад, за станом рухомого складу у тролейбусному депо №4 стежить слюсар Вадим Мендрин. Він робить усе, щоб транспорт працював на  високому рівні.

Робота слюсаря – важлива та клопітка. Зібрати, почистити, настроїти, випробувати – це про них.  Вадим Мендрин працює слюсарем тільки півроку. Саме тут він проходив практику під час навчання в електромеханічному технікумові. Його вже вважають одним з найкращих фахівців

Слюсарі мають зручний графік: два дня працюють, два дня відпочивають. Робоча зміна триває по 12 годин. Є повний соціальний пакет, стабільна зарплатня та велике задоволення від результатів своєї праці.

Вадиму робота подобається. Він вважає її творчою, цікавою та затребуваною.  Планує й надалі професійно зростати та удосконалювати свої навички.

Слід зазначити, що останнім часом парк МТТУ поповнюється новою технікою. У місті з’являються нові тролейбуси, автобуси та трамваї.  Відповідно зростає рівень обслуговування пасажирів. Наразі МТТУ не вистачає спеціалістів-ремонтників.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.