A-A+vision

Медіа

Назад

Приклад для нащадків: у Маріуполі відзначили захисників України

11 жовтня 2018, 22:03
871
Суспільство

Напередодні Дня захисника України у Маріупольській камерній філармонії відбувся урочистий захід, на якому вшанували тих, хто, ризикуючи власним життям, обороняє нашу державу та мир.

Це свято справжніх героїв України, серед яких – військовослужбовці Збройних Сил, нацгвардійці, прикордонники, поліцейські, працівники Служби Безпеки, рятувальники, а також волонтери та громадські діячі.

Голова Донецької ОДА Олександр Куць у своєму зверненні до захисників підкреслив: «Саме ви – військовослужбовці збройних сил України, правоохоронці, які проводять свою ефективну діяльність тут, в районі Операції Об’єднаних Сил, стали взірцем, запорукою миру, гарантією безпеки».  

Він зазначив, що вони не тільки зі зброєю в руках захищають нашу країну. Інколи саме завдяки допомозі військових, мирні мешканці населених пунктів Донецької області,  які перебувають на лінії розмежування, мають можливість вижити.

«Ми вам за це дуже вдячні. Ви дійсно захисники України. Ви підняли рівень довіри до Збройних Сил, правоохоронних органів. Саме ви є прикладом для наших нащадків. Багато юних мешканців Донецької області мріють стати військовими», - зауважив Олександр Куць.

Від імені керівництва Донеччини за зразкову військову дисципліну, абсолютне виконання службових обов’язків, професійне виконання завдань на території проведення ООС та з нагоди відзначення Дня захисника України найкращих було нагороджено почесними грамотами.

Слід зазначити, що захисників нагороджували і престижними відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції». Військові отримали їх, зокрема, за мужність та героїзм, проявлені під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України протягом проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Від імені Маріупольського муніципалітету з привітанням виступив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Ярослав Хотнянський.

«Це свято для Маріуполя визначне, адже Маріуполь знає що таке війна, і що таке – боронити  своє місто та державу. Місто Маріуполь стоїть і буде стояти «на кордонах» нашої держави та обороняти її інтереси. Ми пліч-о-пліч будемо завжди з вами», - наголосив він.

Після цього він передав почесні відзнаки міського голови за заслуги перед містом та територіальною громадою.

«Родзинкою» свята стали виступи творчих колективів, які розважили гостей своїми яскравими вокальними та хореографічними номерами.