Медіа

Назад

ОСББ почали встановлювати відеоспостереження в своїх будинках

02 травня 2018, 11:00
268

Одним з яскравих прикладів установки камер відеоспостереження є будинки № 80 і 82 по пр. Будівельників. Жителі вирішили встановити камери за рахунок коштів ОСББ. Один з Інтернет-провайдерів міста встановив протягом двох днів 14 камер і дав відстрочку платежу ОСББ по 80 дому - 8 місяців, а вдома 82 - 6 місяців. Тепер у жителів будинків є можливість в онлайн режимі переглядати записи камер відеоспостереження.

«ОСББ було створене і в одному, і в іншому будинку в 2016 році, на сьогоднішній день ми самостійно здійснюємо обслуговування будинків. У 2016 році в будинку № 80 були виконані роботи з капітального ремонту покрівлі в рамках програми підтримки ОСББ, в цьому році буде проведено ремонт і в будинку № 82. З моменту виходу на самообслуговування будинку заощадили близько 14 тисяч гривень», - розповів голова правління двох будинків Денис Гаврилов.

 Дізнавшись про прийняте громадському бюджеті, жителі прийняли рішення брати участь в програмі капітального ремонту другого конструктиву з пайовою участю співвласників багатоквартирного будинку.

Також зовсім недавно жителі двох будинків прийняли рішення про створення Асоціації ОСББ для оптимізації витрат і для більш якісного представлення інтересів жителів перед органами державної та місцевої влади.

В рамках програми «Затишний двір» Фонд розвитку Маріуполя спільно з Маріупольським міським радою вже в цьому році облагородять прибудинкову територію даних будинків, встановлять альтанки, дитячі майданчики і здійснять асфальтування.

 «Зі створенням в будинку ОСББ, почалися зміни. Був зроблений ремонт козирків, в під'їзді замінили лампи на енергозберігаючі, також здійснили заміну надпод'ездних ламп з датчиками освітлення. Ні дня не пошкодували про створення ОСББ, тому що результат не змусив чекати», - поділилася мешканка будинку № 82 Наталія Дмитренко.