vision

Медіа

Назад

Маріупольці перейнялися духом Європи

19 травня 2018, 19:59
1402
Культура

Масштабне свято в парку ім. Гурова присвячено Дню Європи. Тут проходить маса квестів та конкурсів, працюють фотозони з аніматорами, проводяться майстер-класи, виставки та виступають творчі колективи міста. Працює food зона на якій представлені страви європейських країн.

Кожен може ознайомитися з різноманіттям європейських культур в День Європи в парку. Працює безліч різних локацій для будь-якого віку.

Наприклад, кожна країна ЄС представлена ​​інформаційним стендом, яскравою фотозоною та аніматором в національному костюмі. Встановлено два стенди з картою Європи: на одному відзначають країни, в яких побували, а на іншому - ті, в які хотіли б відправитися.

Для дітей працюють аніматори, проходять майстер-класи. Місцеві підприємці демонструють і продають свою кулінарну продукцію.

Бажаючі можуть перевірити і підняти свій рівень володіння англійською мовою разом зі студентами МДУ.

Однак, однією з найпопулярніших локацій була з майстер-класом від переможця телепередачі «МастерШеф-4» Євгена Злобіна. Він продемонстрував приготування авторського страви з запечених кабачків і тигрових креветок, гаспачо та відомих європейських страв.

Крім того, городяни змогли відвідати виставку собак, різні б'юті-зони, купити сувеніри і хейден-мейд від місцевих майстрів рукоділля.

Свято триватиме до 21:00.