vision

Медіа

Назад

Маріуполь відзначає День захисту дітей

01 червня 2018, 14:22
1668
Суспільство, Освіта

На території Міського саду з ранку почалося масове святкування Дня захисту дітей. Для дітлахів організована концертна програма, «острівці» за інтересами, майстер-класи та спортивні змагання. Особливий інтерес у дітей викликала техніка рятувальників і поліції. Протягом дня святкові заходи проходять по всьому місту.

Разом із святкуванням Дня захисту дітей сьогодні стартувала кампанія оздоровчих пришкільних таборів. В цьому році в Маріуполі працюють 60 пришкільних таборів, які тільки за 1 зміну приймають 3 500 дітей. Для порівняння, в минулому році в 1 зміну було 3 200 дітей. Кожна зміна літнього табору триває 14 робочих днів.

В основному, табори відвідують учні початкової школи та середніх класів. За рахунок коштів міської ради діти пільгових категорій зараховані в пришкільні табори безкоштовно. Загальна вартість однієї зміни - біля 300 грн на дитину.

Для дітей організовано дворазове харчування і в 45 таборах - денний сон. Для організації дозвілля проходитиме спартакіада, організовані школи плавання і школи дозвілля. Як і в попередні роки, плануються оздоровчі поїздки на море. Літні канікули в Маріуполі обіцяють бути яскравими і сповненими позитивних емоцій.