sitemapvision

Медіа

Назад

Маріуполь святкує День вишиванки

16 травня 2019, 19:52
1823
Суспільство

Сьогодні Маріуполь святкує Всесвітній день вишиванки. Сотні жителів підтримали традицію міста та взяли участь в урочистій ході в національному одязі. Після чого всі бажаючі приєдналися до свята в Театральному сквері.

Урочиста колона стартувала від підземного переходу та пройшла вздовж проспекту Миру до Театральної площі. На свято у вишиванках прийшли міський голова Вадим Бойченко, перші керівники міста, депутати, школярі, представники громадських організацій та небайдужі маріупольці.

Вадим Бойченко розповів про те, що купив власну вишиванку у Львові ще до того, як став мером. За його словами, вона слугує оберегом та допомогає йому на шляху розвитку Маріуполя.

Це патріотичне свято, яке ідентифікує нас, як українців. Вишиванка - це не просто одяг. Це наш національний символ. З кожним роком учасників ходи стає все більше. Я радий, що сьогодні прийшло багато дітей. Вони долучаються до цього важливого свята, яке виділяє нас, як націю,
зазначив міський голова.

У Театральному сквері маріупольців зустрічала жива музика у виконанні камерного оркестру «Ренесанс». Під їх музику «танцював» фонтан, біля якого з радістю бігали діти. «Родзинкою» свята став виступ солістів Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Майбороди.

Усі бажаючі могли придбати національні сувеніри на ярмарку, взяти участь у вікторині та нанести собі аквагрим. Також у сквері пройшов конкурс патріотичних малюнків на асфальті та вибрали кращу вишиванку.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.