Маріуполь - Чорноморець - 3: 0. Розгром у морському дербі

31 липня 2017, 08:49
1658
Спорт

На стадіоні «Іллічівець» відбувся матч 3-го туру Української Прем'єр-ліги «Маріуполь» - «Чорноморець». Маріупольці показали яскраву і потужну гру, здобувши першу перемогу в сезоні. Про це повідомляє прес-центр ФК «Маріуполь».

Поєдинок проти «Чорноморця» футболісти «Маріуполя» почали дуже потужно. На флангах проявляли активність швидкісні Чурко і Болбат (Сергій в основному складі замінив Кожанова), в центрі розганяли атаки Мишнєв і Кисіль, а на самому вістрі терзав оборонні порядки одеситів Фомін. У стартові хвилини Болбат двічі намагався знайти нападника. Але в першому випадку Руслан не встиг замкнути гострий простріл Сергія, а в другому приймав м'яч вже в офсайді. «Чорноморець» відповів неприємним прострілом Каверіна.

У середині тайму підопічні Олександра Севідова посилили і без того неслабке тиск на ворота «моряків» і моменти біля воріт Безрука стали виникати із завидною регулярністю. На 19-й хвилині Болбат після навісу Мишнева пробив з розвороту - воротар врятував «Чорноморець». Потім вже сам Болбат навісив у центр штрафного - удар Чурко головою дивом не досяг мети. На 25-й хвилині Чурко віртуозно уникнув опонента і викотив м'яч під удар Кисіля - м'яч пролетів в сантиметрах від штанги. Нарешті, на 32-й хвилині приазовці домоглися свого. Кисіль на швидкості увірвався в штрафну і знайшов Фоміна. Новотрясов, намагаючись відібрати у Руслана м'яч, порушив правила. Арбітр матчу без тіні сумніву вказав на одинадцятиметрову позначку. Сергій Вакуленко, як завжди, був точний - 1: 0!

Розвівши м'яч з центру, одесити ледь не зрівняли рахунок. Хобленко з близької дистанції головою пробив прямо в руки Худжамову. Але кінцівка тайму була за «синьо-помаранчевими» - Чурко після передачі Болбата не потрапив в «рамку».

Після перерви господарі все так само активно шукали щастя біля чужих воріт. Двічі Безрук виручив свою команду після щільного удару Мишнева і Бобко (одесит ледь не зрізав м'яч у свої ворота). На 53-й хвилині «Маріуполь» закономірно збільшив свою перевагу. Неплях і Мишнєв відібрали м'яч на чужій половині поля, Чурко вивів Болбата на оперативний простір. Сергій потужно прострілив - Кисіль нав'язав боротьбу захиснику і воротарю, а Руслан Фомін з близької відстані заштовхнув м'яч у ворота - 2: 0. І відразу ж приазовці відзначилися втретє. Сергій Вакуленко чудовим ударом головою послав м'яч у дальній кут - 3: 0. Результативну передачу на свій рахунок записав Чурко.

До кінця матчу маріупольці продовжували грати в атакуючий футбол, використовуючи свою перевагу в швидкості. Добре в гру увійшов Кожанов. В одній з атак Денис на фланзі розібрався з захисником і виклав м'яч під удар Кольцову - Безрук зробив черговий сейв. Також відмінні моменти забити гол втратили Мишнєв, Фомін і Чурко. У «Чорноморця» небезпечними дальніми ударами відзначилися Ковалець і Хобленко - Худжамов був на висоті.

Таким чином, «Маріуполь», показавши яскраву атакуючу гру, здобув першу перемогу в сезоні!