ФК «Маріуполь» на третьому місці в Прем'єр-лізі України

18 вересня 2017, 10:52
2121
Спорт

У 9-му турі Прем'єр-ліги «Маріуполь» переміг «Зірку» з рахунком 1:0. Маріупольська команда здобула другу перемогу поспіль і піднялася на третє місце в Прем'єр-лізі! Свідками перемоги стали 9370 глядачів. Про це повідомляє прес-центр ФК «Маріуполь».

Раніше на матчі «Маріуполь» - «Карпати», після місячної відсутності, в Маріуполь повернулася Прем'єр-ліга. На трибунах стадіону «Іллічівець» зібралася значна аудиторія. Команда порадувала своїх фанатів атакуючої грою.

Матч почався з атак приазовців. Вже на 2-й хвилині Рудика прицільно пробив головою після подачі кутового. Потім Болбат, після навісу Кожанова, випередив Паста, але кут для удару виявився надто гострий, а з навісом Сергія впоралися захисники. На 16-й хвилині Болбат закинув м'яч на хід Мишнева. «Дев'ятці» приазовців трохи не вистачило швидкості для того, щоб втекти на рандеву з голкіпером. Але вже в наступній атаці «Маріуполь» відкрив рахунок. Після забитого м'яча маріупольці все також контролювали гру. На флангах проявляли активність Кожанов і Болбат, а в центрі поля вели гру Танковськийта Мишнев.

Друга половина матчу вийшла менш цілісною в ігровому плані, але більш насиченою емоціями. Приазовці не раз вибігали в найгостріші контратаки, але не завжди правильно розпоряджалися м'ячем. Добре увійшли в гру і Віценець з Тотовицьким. Віталій мав два непоганих моменти, а Андрій демонстрував свій фірмовий дриблінг, йдучи від 2-3 захисників.

Таким чином, «Маріуполь» здобуває другу перемогу поспіль і піднімається на 3-е місце в Прем'єр-лізі!