vision

Медіа

Назад

Джамала, Blue Foundation та Юра Самовілов - «Гогольfest» перейшов екватор

30 квітня 2019, 09:40
758
Культура

На четвертий день фестивалю сучасного мистецтва «Гогольfest» у Міський сад прийшли тисячі глядачів. На сцені виступила рок-група з Данії «Blue Foundation», переможниця Євробачення 2016 Джамала, та український музикант Юра Самовілов.

Першим на сцену вийшов автор пісень та виконавець родом з Донецька Юра Самовілов. Разом зі своєю групою він виконав свої відомі пісні та кілька з нового альбому.

Після глядачі вирушили в музичну подорож разом з тріп-хоп групою «Blue Foundation» з Данії. Електронні ритми постійно змінювали своє звучання. Їх доповнював голос солістки, створюючи чарівну, меланхолійну атмосферу. Виступ музикантів перейшов у перформанс, вони імпровізували та танцювали на сцені, створюючи навколо власний світ. На прощання група виконала одну зі своїх хітових пісень «Eyes on Fire» - саундтрек до саги «Сутінки».

Яскравим завершенням музичного вечора став виступ Джамали. Насичена, джазова з етнічними нотками музика прекрасно поєднувалася з сильним голосом співачки. Кожна пісня викликала у глядачів бурю емоцій, вони підспівували, аплодували та пританцьовували в такт.

Звертаючись до людей, Джамала зазначила, що Маріуполь нагадує їй про рідне місто: «Вчора я встигла трохи погуляти по місту, віно у вас чудове. Можливо, через близькість моря, але тут я відчуваю себе, як вдома. А зараз, дивлячись на вас, що прийшли на цей фестиваль, я хочу сказати, що ви - не натовп, ви - особистості, яскраві та індивідуальні».

Сьогодні на вечірній сцені «Гогольfest» виступлять Вова зі Львова, Алена Алена та британський інструментальний музичний колектив Red snapper.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.