vision

Медіа

Назад

У Маріуполі відкрили персональну виставку юної художниці

16 березня 2018, 11:12
1754
Культура

У Центрі сучасного мистецтва ім. Куїнджі відкрилася персональна виставка робіт юної художниці з Маріуполя Анастасії Журавльової. Експозиція «Є речі, які не можна знищити» налічує 39 робіт, виконаних у найрізноманітніших жанрах і техніках.

Привітати 12-річну Анастасію з відкриттям персональної виставки прийшла директор департаменту культурно-громадського розвитку Діана Трима.

«Ми пишаємося, що в нашому місті живуть такі талановиті діти. Місто підтримує юні обдарування і докладає зусиль щодо умов для їх розвитку», - зазначила Діана Трима.

Серед представлених полотен і робота, що отримала гран-прі на міжнародному конкурсі «Діти не хочуть війни ...» у Франції. Також Анастасія брала участь і перемагала у інших міжнародних конкурсах в різних країнах - Польща, Китай, Хорватія, Україна, Фінляндія, Франція.

Завідуюча художнім відділенням Школи мистецтв, викладач Любов Макаренко зазначає, що Анастасія дуже талановита і працьовита художниця. А її успіхи в такому юному віці - велика рідкість.

За словами самої Анастасії, любов до малювання у неї з чотирьох років. Вона розповіла, що разом з мамою розфарбовувала картинки і потім стала сама щось пробувати і малювати.

«Найбільше люблю малювати пейзажі та тварин. Прямо зараз я беру участь в конкурсі, який проходить у Франції. Його тема морські фантазії, ще беру участь в конкурсі Фінляндії, який проходить раз на три роки. Якщо моя робота пройде, то прикрасить музей дитячих робіт, це буде великою честю», - поділилася Анастасія Журавльова.

Сюжети для своїх картин дівчинка знаходить практично скрізь і прагне відразу реалізувати свої ідеї. Часто сюжети майбутніх картин їй сняться, нерідко надихають близькі. Зараз вона робить ілюстрації для маріупольської книги «Про живе».