Медіа

Назад

Маріупольських школярів познайомили з роботою Національної поліції (Фото)

15 вересня 2017, 16:19
671

Учням школи №26 провели екскурсію по Головному управлінню Національної поліції України. Поліцейські на практиці показали, як працює система інтелектуальної безпеки UASC і як викликати поліцію на допомогу натисканням лише однієї екстреної кнопки мобільного додатка «102». Зустріч для дітей організувало управління з питань безпеки, протидії корупції, оборонно-мобілізаційної роботи та внутрішньої політики Маріупольської міської ради.

Під час екскурсії по Головному управлінню Поліції дітям розповіли про особливості роботи правоохоронців та громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Їм показали, як функціонує система інтелектуальної безпеки UASC - авторозпізнання номерних знаків, визначення місцезнаходження автомобілів за номерним знаком, кольором та маркою. Представники Поліції познайомили школярів і з мобільним додатком «102».

Поспілкуватися з дітьми прийшов керівник ГУ НПУ Донецькій області  Микола Семенишин, який відповів на запитання школярів і подарував їм книги українських письменників та поетів. Підводячи підсумки зустрічі, він зазначив: «У нас сьогодні перша зустріч, і для мене вона знакова. Посій думка - пожнеш дію. Посій дію - пожнеш звичку. Посій звичку - пожнеш особистість. Посій особистість - пожнеш долю. Тому я вам бажаю доброї долі».

У кінці екскурсії дітям показали музей Національної поліції Донецької області та військову техніку.