A-A+vision

Про місто

  • Гаражі
  • Земельні ділянки
  • Об'єкти культури
  • Об'єкти освіти
  • Об'єкти фізичної культури
  • Тимчасові споруди
Назад

Інформаційна карта міста

Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 департаменту освіти Маріупольської міської ради Донецької області»
Адреса вул. Кронштадтська, 11а, Приморський район, м. Мариуполь, 87534
E-mailkdyussh2@ukr.net
Телефон+38 (062) 937 11 84
ПриміткиКДЮСШ №2-позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, забезпечує пошук обдарованих та талановитих спортсменів, створює необхідні умови для максимальної реалізації їх здібностей в таких видах спорту, як плавання та спортивна гімнастика (юнаки та дівчата).
Наявність пандусаТак
Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3 департаменту освіти Маріупольської міської ради Донецької області»
Адреса вул. Волгоградська, 1, Лівобережний район, м. Мариуполь, 87545
E-mailsportivna@ukr.net
Телефон+38 (062) 958 35 03
ПриміткиКомплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3 - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забеспечує розвиток здібностей вихованців у п'яти видах спорту (футбол, баскетбол, бокс, греко-римська та вільна боротьба), що в установленому порядку визнаний в Україні. Створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя та підготовки юних спортсменів до резервного складу збірних команд України з видів спорту.
Наявність пандусаНі
Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4 департаменту освіти Маріупольської міської ради Донецької області»
Адреса вул. Ломізова 1, Лівобережний район м. Маріуполь, 87541
E-mailkdysh4@gmail.com
Телефон+38 (062) 922 11 02
ПриміткиКомунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №4 департаменту освіти Маріупольської міської ради Донецької області» був відкритий 01.10.1982 року. У спортивній школі розвиваються 2 види спорту: легка атлетика та шахи. З лютого 2000 року школу очолює директор Худолій Сергій Михайлович – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», «Відмінник освіти України». Основною спортивною базою є легкоатлетичний манеж, а також використовуються бази загальноосвітніх шкіл міста. Навчально – тренувальні заняття з вихованцями спортивної школи проводяться на безкоштовній основі.
Наявність пандусаТак
Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла -садок №146 "Чайка" Маріупольської міської ради Донецької області"
Адреса вул. Митрополитська, 96, Центральний район, м. Мариуполь
E-maildnz146@ukr.net
Телефон+38 (062) 951 15 06
Приміткиdnz146chaika.wixsite.com/dnz146
Наявність пандусаТак