A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ в сфері договірних відносин та державних закупівель управління ремонтів об'єктів комунальної власності

Метою відділу є планування та проведення закупівельних робіт з капітального та поточного ремонтів об’єктів комунальної власності та об’єктів благоустрою

Контактна інформація
Юридична адресавул. Митрополитська, 5, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
Номер телефону(0629) 40-47-15
  • Планування та проведення закупівель робіт з капітального та поточного ремонтів об’єктів комунальної власності та об’єктів благоустрою.
  • Забезпечення організаційно-технічної підготовки до проведення засідань комітету з конкурсних торгів щодо проведення державних закупівель.
  • Підготовка та винесення на затвердження комітету з конкурсних торгів, у терміни, визначені законодавством, проекту зведеного річного плану державних закупівель на бюджетний рік, відповідно до кошторисів розпорядників коштів міського бюджету. У разі потреби - підготовка змін та доповнень до річного плану державних закупівель протягом бюджетного року.
  • Участь у підготовці проектів договорів.
  • Забезпечення у терміни, визначені законодавством, організаційної підготовки проведення навчання та підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів з питань здійснення процедур закупівель.
  • Укладання договорів на виконання робіт з капітальних та поточних ремонтів об’єктів комунальної власності та об’єктів благоустрою міста, договорів на здійснення технічного нагляду, тощо.
дата оновлення: 30.08.2018