A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ учбово-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи

Метою відділу є проведення фізкультурних і спортивних заходів за участю мешканців міста та здійсненя взаємодії з фізкультурно-спортивними організаціями незалежно від їх організаційно-правових форм, відомчої належності та форм власності в інтересах розвитку галузі фізичної культури і спорту міста Маріуполя, забезпечення розробки і ведення міського галузевого реєстру фізкультурно-спортивних організацій.

Контактна інформація
Юридична адреса вул. А. Нільсена, 35 а, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-mailgeorgiy.fedorenko@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 47-06-94
 • Відділ навчально-спортивної діяльності управління по фізичній культурі та спорту Маріупольської міської ради є функціональним органом управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради (далі в тексті - відділ).
 • Відділ здійснює проведення єдиної політики, міжгалузеву координацію і галузеве регулювання в сфері фізичної культури і спорту на території міста Маріуполя і забезпечує умови для розвитку масової фізичної культури і спорту.
 • Відділ у своїй діяльності керується Законами України, Конституцією України, указами Президента України, нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, міської ради Маріуполя.
 • Відділ підвідомчий і підзвітний у своїй діяльності начальнику управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської, який курирує даний напрямок заступнику міського голови, міського голови Маріуполя.
 • Відділ фінансується за рахунок коштів управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради, що затверджуються міським головою Маріуполя.
 • Майно відділу є муніципальною власністю міста Маріуполя і закріплено за Управлінням. Відділ володіє, користується і розпоряджається належним майном відповідно до цілей своєї діяльності та в межах, встановлених чинним законодавством.
 • Руководство Відділом здійснюється на принципі підпорядкування начальнику управління з фізичної культури та спорту міської ради. Відділ очолює начальник. До складу відділу входять також два головні спеціалісти, спеціаліст першої категорії і інспектор.
 • Посадові обов'язки Начальника відділу в період його тимчасової відсутності (відрядження, відпустка, тимчасова непрацездатність та інше) покладаються на головного спеціаліста відділу.
 • Працівниками Відділу, є муніципальні службовці управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради. На них поширюється законодавство про державну службу та трудове законодавство України з особливостями, передбаченими законодавством про державну службу.
 • Працівники Відділу призначаються на посаду і звільняються з посади наказом начальника управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради.
   
1 положение Федоренко (doc, 32.0 KB)
дата оновлення: 29.08.2018