A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ соціально-трудових відносин

Метою відділу є забезпечення виконання реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці, здійснення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них, їх перевірку на відповідність чинному законодавству та забезпечення зберігання копій; сприяння соціальному захисту працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці, шляхом контролю за своєчасністю проведення атестації робочих місць.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Чукаріна, 17, м. Маріуполь, Донецька обл., 87535, Україна
E-mailelena.andrushchenko@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 38-23-71
  • Здійснення аналізу в соціально-трудовій сфері в місті, стан укладення колективних договорів на підприємствах, в установах і організаціях.
  • Організація діяльності комісії у справах альтернативної служби.
  • Здійснення  моніторингу показників заробітної плати та своєчасності її виплати працівникам підприємств, установ, організацій статистичного кола (контроль щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати).
  • Сприяння вирішенню, відповідно до законодавства, колективно - трудових спорів на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності та своїх повноважень.
  • Ухвалення участі в роботі комісій, утворених при міській раді з питань, що належать до компетенції відділу.

Інформація про проведену роботу

відділу соціально-трудових відносин станом на 01.07.2018

Проведення  повідомної  реєстрації  колективних  договорів  здійснюється  на підставі Постанови Кабінету   Міністрів України від 13.02.2013  № 115.

Повідомна реєстрація проводиться з метою засвідчення автентичності примірників і копії поданих на реєстрацію договорів для забезпечення можливості врахування їх умов під час розгляду уповноваженими органами трудових спорів.

Станом на 1 липня 2018 року відділом для повідомної реєстрації  було прийнято та зареєстровано 242 колективні  договори та доповнення до колективних  договорів,  у  тому  числі:

-  бюджетних установ – 194;

-  комунальні підприємства – 20;

-  підприємства всіх форм власності  - 28.

дата оновлення: 20.11.2019