A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ призначення житлових субсідій

Метою відділу є призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива і скрапленого газу громадянам міста.

Контактна інформація
Юридична адресапр. Перемоги, 16, м. Маріуполь, Донецька обл., 87502
E-maildszn@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 47-43-94
  • Організація роботи з нарахування населенню субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива, скрапленого газу.
  • Забезпечення обробки особових справ отримувачів житлової субсидії в електронному вигляді, формування і підтримка в актуальному вигляді бази даних одержувачів субсидії в ПК «Житлові субсидії».
  • Забезпечення своєчасного проведення перерахунків по особистих справах одержувачів житлової субсидії за ненадані або надані не в повному обсязі послуги, по закінченню дії субсидії, в зв'язку зі зміною цін і тарифів на послуги, на які призначено субсидію, розрахунок надмірно виплаченої суми субсидії для повернення до державного бюджету та інших перерахунків, передбачених чинним законодавством.
  • Забезпечення цільового використання бюджетних коштів, виділених для надання населенню житлових субсидій.
  • Надання звітів про роботу відділу, інформацій на запити підприємств і організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, інших суб'єктів громадянського суспільства з питань, що належать до компетенції відділу.
дата оновлення: 14.02.2020