A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ призначення соціальних допомог та компенсацій

Метою відділу є здійснення заходів щодо соціального захисту незахищених верст населення (осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, одиноких матерів, багатодітних сімей, сімей з дітьми, малозабезпечених сімей та інших); забезпечення громадян міста усіма видами допомог, соціальних та компенсаційних виплат, передбачених діючим законодавством; забезпечення цільового використання коштів передбачених на соціальний захист населення.

Контактна інформація
Юридична адресапр. Перемоги, 16, м. Маріуполь, Донецька обл., 87502
E-mailnatalya.tyulpina@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 22-11-60
  • Забезпечення опрацювання прийнятих документів. Прийнятя рішень щодо призначення або відмови в призначенні усіх видів соціальної допомоги та компенсацій згідно з діючим законодавством.
  • Забезпечення своєчасного проведення по особовим справам отримувачів державних допомог та компенсацій перерахунків, передбачених діючим законодавством.
  • Забезпечення повернення до державного бюджету зайво виплачених сум шляхом проведення перерахунків раніше наданих соціальних допомог та компенсацій.
  • Опрацювання в установленому порядку запитів та звернень депутатів усіх рівнів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, інших суб’єктів громадянського суспільства з питань, що належать до компетенції відділу.   
  • Розробка пропозицій щодо вдосконалення роботи Департаменту з основних напрямів роботи відділу.
дата оновлення: 10.09.2019