A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ планування департаменту освіти

-

Контактна інформація
Юридична адресапр.Миру, 70, м.Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-mailolga.mukhina@mariupolrada.gov.ua
  • Організація планування, аналіз та фінансування господарської діяльності департаменту освіти та закладів, підвідомчих департаменту освіти, в основі якої покладено принципи законності, економічної доцільності, формування найбільш оптимального розподілу фінансових ресурсів, з урахуванням особливостей їх діяльності і технології обробки виробничих показників (мережі, штатів і контингентів).
  • Ведення обліку планових асигнувань підвідомчих установ, внесення змін до них.
  • Організація контролю за дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни, в тому числі за правильним використанням коштів підвідомчими установами, збереженням їх власності, своєчасністю фінансово-господарських розрахунків, проведення аналізу ефективності використання виділених департаменту освіти в цілому та підвідомчим йому закладам бюджетних асигнувань.
  • Прийняття і розгляд бюджетних запитів від підвідомчих департаменту освіти установ. Складання зведеного бюджетного запиту та економічно обґрунтованого зведеного кошторису.
  • Здійснення контролю за виконанням зведеного кошторису загального і спеціального фондів бюджету та облік змін, що вносяться.
  • Забезпечення контролю за проведенням фінансування та дотриманням кошторисної, фінансової і штатної дисципліни відповідно до чинного законодавства департаменту освіти в цілому та підвідомчих йому закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
дата оновлення: 03.12.2019