A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ операційного аналізу управління операційного аналізу департаменту з питань економіки

Метою відділу є розроблення та впровадження системи складання управлінської та операційної звітності щодо результатів діяльності комунальних підприємств, підпорядкованих виконавчому комітету, а також проведення аналізу сукупних форм, складених на базі розробленої системи.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Архітектора Нільсена, 26/2, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-mailaleksey.tsvetkov@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 33-70-45
  • Проведення аналізу показників управлінської та операційної звітності комунальних підприємств (CVP-аналіз), програм діяльності комунальних підприємств
  • Розробка системи побудови адміністративного та оперативного обліку, заходів щодо оптимізації витрат, заходів щодо збільшення рентабельності та забезпечення ефективної економічної діяльності в комунальних підприємствах, підпорядкованих міській раді.
  • Формування сукупної аналітики показників операційної та управлінської звітності комунальних підприємств та бюджетних установ.
  • Впровадження та контроль заходів, спрямованих на оптимізацію співвідношення обсягів виробництва, прибутку та витрат комунальних підприємств та бюджетних установ, заходів щодо реалізації системи управлінського та операційного обліку в комунальних підприємствах, підпорядкованих міській раді.
  • Прогнозування рентабельності комунальних підприємств, рівня ризиків діяльності комунальних підприємств, результатів діяльності комунальних підприємств з урахуванням впливу динаміки макроекономічних показників.
дата оновлення: 17.02.2020