A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ оборонно-мобілізаційної роботи та забезпечення режимних заходів

Відділ оборонно-мобілізаційної роботи та забезпечення режимних заходів

Контактна інформація
Юридична адресавул. Митрополитська, 39, м. Маріуполь, Донецька область, 87555 Україна
E-mailupk@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(098) 997-94-02; (0629) 53-33-10
 • Сприяння організації призову громадян на строкову військову службу, підготовці молоді до служби в Збройних Силах України.
 • Організація виконання заходів, спрямованих на своєчасне проведення мобілізації, розробка та виконання заходів з мобілізаційної підготовки, переведення органів місцевого самоврядування на роботу в умовах особливого періоду, а також стійкого їх функціонування в цих умовах.
 • Організація взаємодії з військовими частинами Збройних Сил України, Національної Гвардії України, та іншими військовими формуваннями, які беруть участь у обороні міста Маріуполя і є суб’єктами АТО, з метою забезпечення стійкої роботи органів місцевого самоврядування у мирний час та особливий період.
 • Сприяння у підтриманні відповідного режиму частинам Збройних Сил України, Національної Гвардії України, іншим військовим формуванням, які беруть участь у обороні міста Маріуполя та є суб’єктами АТО, з метою дотримання прав громадян та оперативного вирішення проблемних питань у межах компетенції органів місцевого самоврядування.
 • Організація взаємодії органів місцевого самоврядування з військовими формуваннями та іншими правоохоронними органами під час виконання сумісних завдань з ТрО.
 • Організація діловодства з документами, які містять таємну та службову інформацію.
 • Керування мобілізаційною підготовкою підприємств, установ та організацій, які залучаються міською радою до виконання цих завдань (замовлень) та здійснення контролю за цією діяльністю.
 • Забезпечення доведення розпоряджень про виконання мобілізаційних завдань (замовлень) до підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території міста та залучення до виконання цих завдань (замовлень) та укладення з ними договорів (контрактів).
 • Організація під час мобілізації в установленому порядку своєчасного оповіщення та прибуття громадян, які призиваються на військову службу, техніки на збірні пункти та у військові частини, виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним Силам України, іншим військовим формуванням.
 • Підготовка проектів розпоряджень міського голови, рішень міської ради, її виконавчого комітету з питань своєї компетенції.
 • Організація взаємодії із виконавчими органами міської ради, їх структурними підрозділами, правоохоронними та контролюючими органами, військовими частинами Збройних Сил України, Національної Гвардії України, іншими військовими формуваннями, які беруть участь у обороні міста Маріуполя та є суб’єктами ООС, підприємствами, установами та організаціями, використання у своїй роботі статистичної та оперативної довідкової інформації, підготовленої ними.
дата оновлення: 17.02.2020