A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ молодіжної політики

Метою відділу є розробка та реалізація комплексних та цільових програм та заходів, що спрямовані на сприяння інтелектуальному, культурному та духовному розвитку молоді; створення соціально-економічних умов та гарантій щодо покращення стану молоді; координація, контроль, аналіз та оцінка діяльності молодіжних центрів; забезпечення реалізації державної молодіжної політики; рішення інших завдань відповідно до цілей управління.

Контактна інформація
Юридична адресавул.А.Нільсена, 35а, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
  • Сприяння діяльності органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та молодіжних громадських організацій.
  • Надання консультаційної, організаційної та методичної підтримки молодіжним громадським організаціям та об’єднанням.
  • Організація змістовного дозвілля та національно-патріотичного виховання молоді.
  • Підтримка волонтерського руху та благодійних проектів.
  • Вивчення, узагальнення та розповсюдження найкращого досвіду в області молодіжної політики, проведення з цією метою методичних та науково-практичних семінарів, конференцій, форумів, «круглих столів».
  • Сприяння створенню та розвитку системи пошуку та відбору талановитої молоді шляхом проведення молодіжних міських та регіональних фестивалів, конкурсів, акцій, семінарів, форумів тощо.
  • Організація роботи з пропаганди здорового способу життя та профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі (наркоманія, ВІЛ/СНІД, насильство, алкогольна та тютюнова залежність). Проведення профілактичних молодіжних акцій та програм.

Положення відділу

положення_відділу_ (docx, 19.7 KB)

Положення відділу

положення_відділу_ (docx, 19.7 KB)
дата оновлення: 03.12.2019