A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ культурної інфраструктури та охорони культурної спадщини

Метою відділу є забезпечення реалізації державної політики у сфері культури, туризму, охорони культурної спадщини, а також державної мовної політики; здійснення, відповідно до законодавства, координації та контролю за діяльністю закладів культури та організацій, які створені для реалізації заходів з розвитку громадського простору; забезпечення здійснення стратегічного управління закладами культури, а також галуззю культури в рамках розвитку громадського простору; забезпечення ефективного планування та реалізації заходів в рамках соціально-економічного розвитку міста Маріуполя; формування і сталого розвитку відкритого громадського простору, популяризації загальнолюдських цінностей серед широких верств населення, формування іміджу Маріуполя як сучасного туристичного обʼєкту.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Георгіївська, 47, м.Маріуполь, Донецька область, 87515 Україна
E-maildiana.trima@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 40-98-51
  • Розробка стратегічних планів функціонування галузі культури та окремих її напрямків відповідно до стратегічного планування розвитком міста і регіону.
  • Здійснення контролю та координація діяльності закладів і установ культури із розвитку на їх базі відкритих культурних просторів.
  • Розробка розділів програми економічного і соціального розвитку міста Маріуполя, здійснення контролю за виконанням визначених Програмою завдань.
  • Ведення роботи із налагодження ефективної комунікації з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності і підпорядкування, об’єднаннями громадян в галузі розвитку культурної сфери, а також планування та розвитку відкритих громадських просторів на базі закладів культури.
  • Формування концепції розвитку установ культури з метою створення та успішного функціонування на їх базі відкритих громадських просторів.
  • Реалізація заходів з розвитку та укріплення матеріально-технічної бази закладів культури відповідно до сталого розвитку суспільства. 
  • Ведення роботи з розвитку культурної інфраструктури міста з метою підвищення туристичної привабливості Маріуполя.
  • Ведення роботи з питань пожежної безпеки, охорони праці, цивільного захисту.
  • Здійснення контрольної та координаційної функції щодо роботи закладів культури, підпорядкованих департаменту розвитку культурно-громадського простору, із встановлення та укріплення професійних культурних звʼязків в межах міста, регіону та країни.
  • Забезпечення взаємодії з обласним управлінням культури і туризму та Донецьким обласним учбово-методичним центром культури з питання розвитку громадського простору та організації заходів з обміну досвідом між закладами культури регіону та країни в цілому.
дата оновлення: 15.01.2020