A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ комунального господарства та договірної роботи Приморської районної адміністрації

Метою відділу є координація взаємозв'язку і взаємодії комунальних та житлових підприємств, організацій і служб всіх форм власності на території Приморського району.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Чорноморська, 6, м. Маріуполь, Донецька область, 87517 Україна
Номер телефону(0629) 37-12-81
  • Розроблення та участь у розробці та узгодженні проектів рішень колегії районної адміністрації, розпоряджень голови районної адміністрації, що належать до компетенції відділу.
  • Здійснення прийому громадян, розгляд звернень з питань житлово-комунального господарства, що надходять до відділу
  • Здійснення контролю за станом комунального і житлового господарства у районі. 
  • Розробка і своєчасне здійснення щорічних районних заходів щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період, по боротьбі з ожеледдю, по підготовці місць масового відпочинку до літнього періоду. 
  • Організація та координація роботи житлово-комунальних підприємств з утримання території району в належному санітарному стані. Організація проведення суботників. Підготовка пропозицій щодо озеленення території району.                                                                                                                     
  • Координація діяльності підприємств, установ і організацій, розташованих на території району, які залучені до виконання завдань із захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій. 
  • Сприяння департаментам і управлінням Маріупольської міської ради по забезпеченню виконання заходів із попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у рамках міських програм; а також при прийнятті заходів щодо зменшення збитків і втрат у випадку їх виникнення на території району. 
дата оновлення: 22.08.2018