A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ інформаційного забезпечення та супроводу електронних баз

Метою відділу є підтримка в актуальному стані всіх програмних комплексів департаменту; виконання автоматичних масових перерахунків субсидії при зміні тарифів на послуги по комунальним службам, на початку та наприкінці опалювального періоду; проведення звірок та синхронізації баз департаменту та об’єднаного управління Пенсійного фонду України у м.Маріуполі, для підтримки їх актуальності.

Контактна інформація
Юридична адресапр. Перемоги, 16, м. Маріуполь, Донецька обл., 87502
E-mailirina.bodalova@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 22-31-81
  • Підтримка в актуальному стані всіх програмних комплексів департаменту. Своєчасне резервне копіювання баз даних ПК«АСОПД/КОМТЕХ», ПК «ЕДАРП», ПК «Житлові субсидії».
  • Здійснення автоматичного нарахування усіх видів соціальних допомог та компенсацій з формуванням для друку відомостей по виплаті всіх видів соціальних допомог та компенсацій для зарахування грошових коштів уповноваженими банками, реєстрів для 1-го та 2-го способу згідно Постанови КМУ №151.
  • Здійснення запитів по доходах громадян до ПФУ та ДФС для призначення житлових субсидій та деяких видів соціальних допомог.  
  • Виконання електронного обміну даними з житлово-комунальними організаціями для здійснення масового перепризначення субсидій на наступний період. Виконання автоматичних масових перерахунків субсидії при зміні тарифів на послуги по комунальним службам, на початку та наприкінці опалювального періоду з друком Повідомлень про призначення житлових субсидій.
  • Закриття бази «Житлові субсидії», друк щомісячних переліків одержувачів житлових субсидій та надання відомостей в електронному вигляді до житлово-комунальних організацій за допомогою захищеного каналу зв’язку.
дата оновлення: 20.11.2019