vision

Міське врядування

Назад

Відділ інформаційних технологій та підтримки користувачів

Метою відділу є здійсння підтримки користувачів, реєстрація заяв та інцидентів, організація розвитку і впровадження сучасних інформаційних технологій, інфраструктурних систем, міської комп’ютерної мережі та систем зв’язку в органах місцевого самоврядування Маріуполя та комунальних підприємствах.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Архітектора Нільсена, 26/2, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-maildmitriy.kuzmenko@mariupolrada.gov.ua
 • Виконує аналіз існуючих IT-послуг, технологій, рішень, застосовуваних в підрозділах міської ради та комунальних установах міста, здійснює технічний II-аудит та моніторинг.
 • Забезпечує організацію розвитку і впровадження сучасних інформаційних технологій, систем технічного захисту інформації в структурних підрозділах міської ради та комунальних установах міста.
 • Організує заходи щодо встановлення, оновлення та підтримки ліцензійного програмного забезпечення на клієнтських комп’ютерах в структурних підрозділах міської ради.
 • Виконує аналіз та розробляє найбільш оптимальні системи ліцензування комерційного програмного забезпечення, розглядає можливості та впроваджує вільно-розповсюджене програмне забезпечення.
 • Організовує заходи щодо впровадження, використання та здійснення технічної підтримки системи обробки заявок користувачів (Service Desk).
 • Досліджує та надає пропозиції по застосуванню засобів телекомунікації, систем та мереж, баз даних та програмно - апаратних комплексів, їх інтеграції та використанню як цілісної системи для ефективного керування містом.
 • Ініціює та організовує технічний аудит інформаційних систем та обладнання, розробляє та організовує проведення заходів, щодо підвищення якості роботи та надійності автоматизованих систем, програмно-апаратних комплексів та інформаційних ресурсів в структурних підрозділах міської ради.
 • Організує заходи щодо здійснення обслуговування, діагностики та ремонту комп’ютерної та периферійної техніки, телекомунікаційного обладнання в структурних підрозділах міської ради. Надає пропозиції керівництву щодо модернізації, ремонту, закупівлі нової техніки та програмного забезпечення. Контролює наявність запасних частин та матеріалів, необхідних для виконання ремонтних робіт.
 • Розробляє інструкції, користувачів із питань використання та роботи з програмним забезпеченням та інформаційними системами.
 • Здійснює роботу із стандартизації IT, бере участь у розробці стандартів, політик, розпоряджень із питань використання та регулювання використання інформаційних систем.
 • Готує необхідні технічні вимоги при розміщенні замовлень при оголошенні тендерних процедур на поставки товарів, виконання робіт і надання послуг в сфері інформаційних технологій структурних підрозділів міської ради.
 • У рамках тендерних та закупівельних процедур на поставки товарів, виконання робіт і надання послуг в сфері інформаційних технологій структурних підрозділів міської ради, проводить аналіз наданих техпіко-комерційних пропозицій, встановлює їх відповідність щодо технічних вимог, надає пропозиції щодо дискваліфікації учасників, та вибору переможців.
 • Організує та надає консультативну та методичну допомогу структурним підрозділам міської ради при використовуванні інформаційних технологій. Координує взаємодії міської ради та її виконавчих органів з органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями з питань інформатизації та зв’язку.
дата оновлення: 17.02.2020