A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ економічного аналізу підприємницької потенціалу департаменту з питань економіки

Метою відділу є формування інфраструктури розвитку та підтримки підприємництва шляхом розробки та реалізації проектів та цільових програм, формування сукупної інформації та аналітичних матеріалів у частині макроекономічних показників економіки міста.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Архітектора Нільсена, 26/2, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-maildep.econom@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 33-70-45
  • Проведення аналізу макроекономічних показників економіки міста, зміни динаміки кількості підприємств в розрізі основних видів діяльності, динаміки зміни складу і вартості продуктового кошика в рамках міста.
  • Проведення аналізу бізнес-планів в рамках діючих програм, спрямованих на отримання державної фінансової підтримки суб'єктами господарювання середнього і малого підприємництва.
  • Проведення моніторингу і аналізу реалізації регіональних і міських Програм, спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва, промисловості та сільського господарства.
  • Розробка міської Програми соціального і економічного розвитку в частині підприємництва, промисловості та сільського господарства, міської Програми розвитку малого і середнього підприємництва.
  • Розробка пропозицій для Регіональної Програми соціального і економічного розвитку в частині підприємництва, промисловості та сільського господарства, для Регіональної Програми розвитку малого і середнього підприємництва.
  • Розробка пропозицій щодо розвитку інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва в місті, щодо підвищення ефективності підприємницького потенціалу міста.
  • Надання консультаційної, інформаційної та іншої допомоги суб'єктам підприємницької діяльності, надання консультаційної допомоги при підготовці бізнес-планів в рамках діючих програм, спрямованих на отримання державної фінансової підтримки суб'єктами господарювання середнього і малого підприємництва.
  • Організація взаємодії підприємств і підприємців міста з органами місцевого самоврядування, науково-дослідними інститутами і установами освіти.
дата оновлення: 31.03.2020