A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Метою відділу є реалізація повноважень органів місцевого самоврядування у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Контактна інформація
Юридична адресапр. Миру, 70, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна, Фактичне місцезнаходження: 87524, просп. Металургів, буд. 193, каб.517,512, м. Маріуполь, Донецька обл.
E-mailnatalya.budanova@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 53-48-83; (0629) 52-67-73; (0629) 52-66-31
 • Надає консультації з питань створення та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
 • Приймає матеріали на реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців усіх організаційно-правових форм у обсязі, який зазначено діючим законодавством ,а також через департамент адміністративних послуг.Здійснює обробку та оформлення документів про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, привласнення кодів ЄДРПОУ юридичним особам.
 • Приймає документи на державну реєстрацію припинення юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, а також через департамент адміністративних послуг.
 • Надає консультації про внесення відомостей про юридичних осіб до Єдиного державного реєстру, та приймає матеріали на державну реєстрацію змін та доповнень до установчих документів юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців згідно з діючим законодавством.
 • Надає консультації по створенню та ліквідації структурних підрозділів юридичних осіб.
 • Надає допомогу юридичним особам і фізичним особам-підприємцям у заповненні реєстраційних карток.
 • Здійснює внесення реєстраційних дій щодо юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру.
 • За дорученням директора юридичного департаменту розглядає запити та надає відомості на них від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо їх реєстраційних дій.
 • Готує відповіді на заяви, звернення з боку органів виконавчої влади, громадян, громадських об’єднань, підприємств, установ та організації, що належать до сфери управління виконавчих органів міської ради з питань реєстрації, ліквідації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
 • За дорученням директора юридичного департаменту здійснює обробку та відправлення кореспонденції згідно з вимогами Уніфікованої системи організаційно - розпорядчих документів.
 • За дорученням директора юридичного департаменту проводить правову експертизу установчих/статутних документів, перевірку відомостей, що містяться в документах, поданих на реєстрацію, та готує правові висновки та проекти наказів управління юстиції щодо:

- державної реєстрації місцевих благодійних організацій, відділень (філій, представництв) всеукраїнських та міжнародних благодійних організацій, місцевих творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, організацій роботодавців та їх об'єднань;

- скасування запису про реєстрацію (легалізацію) громадського формування.

 • Забезпечує здійснення контролю виконання виконавчими органами сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад делегованих повноважень у сфері легалізації об'єднань громадян, надання їм методичної допомоги.
 • За дорученням директора юридичного департаменту розглядає депутатські звернення та депутатські запити народних депутатів України, звернення громадян та суб'єктів підприємницької діяльності з питань, що належать до його компетенції.
 • Забезпечує доступ до публічної інформації.
 • За дорученням директора юридичного департаменту взаємодіє з підприємствами, установами і організаціями з метою обміну досвідом роботи з питань, що належать до його компетенції.
 • За дорученням директора юридичного департаменту взаємодіє з державними підприємствами Міністерства юстиції України.
 • У межах компетенції проводить семінари та заходи інформаційного характеру.

Місцезнаходження відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

Адреса: просп. Металургів, буд. 193, каб.517,512, м. Маріуполь, Донецька обл., 87524

Телефони: (0629) 52-67-73 (відділ), (0629) 53-48-83 (начальник відділу), urist_urfiz@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок – четвер : з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 16:00. Перерва з 12:00 до 12:48

Графік прийому громадян:

Понеділок – четвер : з 8:30 до 16:00, п’ятниця – з 8:30 до 15:00. Перерва з 12:00 до 12:48

Щодо надання документів пов’язаних з державною реєстрацією юридичних осіб та фізичних осіб підприємців:

Державними реєстраторами проводиться попередня перевірка документів, пов’язаних з державною реєстрацією щодо виявлення та виправлення помилок у документах, які будуть надаватися на проведення державної реєстрації ще до нотаріального засвідчення підписів та/або нотаріально засвідчення копій документів.

У зв’язку із набуттям чинності Закона України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та з ціллю допомоги заявникам у розробці документів, керуючись Законам України«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» Цивільним Кодексом, Господарським Кодексом та ін. відділом державної реєстрації були розроблені актуальні зразки документів. (додаток 1,2).

Актуальні посилання:

Щодо видів економічної діяльності: http://kved.ukrstat.gov.ua/

Актуальні форми заяв: https://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1500-16#n78

Перевірка стану суб’єктів підприємницької діяльності та результатів надання адміністративних послуг: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearc

Плата за надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

ОТРИМУВАЧ

Маріуп. УК/м.Маріуполь/22012700

КОД ОТРИМУВАЧА (ЄДРПОУ)

37989721

БАНК ОТРИМУВАЧА (ГУДКСУ)

Казначейство України (ел.адм.податків)

КОД БАНКУ (МФО ГУДКСУ)

899998

НОМЕР РАХУНКУ

UA638999980000031310300005051

КОД КЛАСИФІКАЦІЇ ДОХОДІВ БЮДЖЕТІВ

22012700

До уваги!

Згідно ч.22, ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» - Юридичні особи зобов’язані підтримувати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти державного реєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати державному реєстратору документи, що підтверджують ці зміни. Якщо зміни у структурі власності та інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи відсутні, юридичні особи зобов’язані повідомляти державного реєстратора про відсутність таких змін при проведенні державної реєстрації будь-яких змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Зразки протоколів і статуту ТОВ (doc, 224.5 KB)реквізити (doc, 46.0 KB)
дата оновлення: 13.05.2020