A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ аналізу податкових надходжень та контрольно-перевірочної роботи департаменту з питань економіки

Метою відділу є організація адміністрації податкових надходжень до місцевого бюджету шляхом аналізу та прогнозування виконання бюджетних завдань та показників, проведення контрольно-перевірочних заходів.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Архітектора Нільсена, 26/2, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-mailinna.tolstopyatova@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 33-70-45
  • Проведення аналізу виконання бюджетних призначень та показників, показників бази оподаткування в розрізі платежів, стану надходжень платежів до місцевого бюджету в розрізі місцевих податків і зборів.
  • Прогнозування виконання бюджетних призначень та показників, податкових надходжень до міського бюджету.
  • Здійснення моніторингу динаміки показників бази оподаткування в розрізі платежів, стану надходжень коштів до місцевого бюджету в розрізі місцевих податків і зборів.
  • Здійснення контролю платежів місцевих податків і зборів юридичними і фізичними особами, дотримання законодавства про працю та зайнятість населення в порядку, встановленому законодавством, погашення податкового боргу перед міським бюджетом, обігу і реалізації підакцизних товарів.
  • Розробка пропозицій щодо встановлення розміру ставок місцевих податків і зборів, а також пільг з оплати місцевих податків і зборів.
  • Надання пропозицій до державної служби України з питань праці щодо врегулювання проблемних питань державної політики в сфері державного контролю за дотриманням законодавства про працю.
дата оновлення: 17.02.2020