A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ аналізу економічних показників діяльності комунальних підприємств та бюджетних установ управління операційного аналізу департаменту з питань економіки

Метою відділу є проведення аналізу економічних показників діяльності комунальних підприємств та бюджетних організацій, розробка заходів щодо оптимізації їх витрат та заходів спрямованих на збільшення їх доходів.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Архітектора Нільсена, 26/2, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-mailolga.shults@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 33-70-45
  • Проведення аналізу показників фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та бюджетних установ, структури встановлених тарифів, програми діяльності комунальних підприємств та бюджетних установ.
  • Формування бази даних фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та бюджетних установ.
  • Прогнозування результатів діяльності комунальних підприємств та бюджетних установ з урахуванням впливу динаміки макроекономічних показників
  • Розробка, впровадження та контроль заходів щодо оптимізації витрат комунальних підприємств та бюджетних установ, щодо збільшення доходів комунальних підприємств та бюджетних установ з метою забезпечення ефективної економічної діяльності.
  • Розробка на підставі проведених аналізів, доцільності існування та реорганізації діючих комунальних підприємств та бюджетних установ.
дата оновлення: 17.02.2020