A-A+vision

Міське врядування

Назад

Відділ адміністрування інформаційних систем

Метою відділу є забезпечення організації безперебійної роботи системного та прикладного програмного забезпечення, баз даних, систем антивірусного захисту, впровадження систем інформаційної безпеки, технічного захисту інформації в інформаційно-аналітичних системах, які використовуються в структурних підрозділах міської ради, розробка та контроль впровадження політик, стандартів та регламентів в області інформаційних технологій та інформаційної безпеки.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Архітектора Нільсена, 26/2, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-mailandrey.shaporenko@mariupolrada.gov.ua
 • Забезпечення організації безперебійної роботи системного та прикладного серверного програмного забезпечення, баз даних, адміністрування систем які забезпечують роботу інформаційної інфраструктури міської ради та інших загальних ІТ-сервісів,
 • Налагодження та обслуговування, в тому числі з долученням зовнішніх ресурсів, серверного обладнання, активного мережевого обладнання (комутатори, маршрутизатори), обладнання мереж Wi-Fi.
 • Здійснює організацію супроводження системи електронного документообігу (СЕД) в органах місцевого самоврядування Маріуполя.
 • Забезпечує впровадження та супроводження сервісів активного каталогу користувачів, файлового сховища, систем керування правами та повноваженнями користувачів, єдиної поштової системи органів місцевого самоврядування міста, бере участь у розробці основних схем та правил її функціонування.
 • Забезпечує впровадження процедур резервного копіювання, архівації та відновлення інформації в інформаційних системах міської ради.
 • Забезпечує організацію впровадження сучасних систем технічного захисту Інформації в інформаційно-аналітичних системах, які використовуються в структурних підрозділах міської ради.
 • Досліджує та надає пропозиції по застосуванню баз даних та програмно–апаратних комплексів, їх інтеграції та використанню як цілісної системи для ефективного керування містом.
 • Організовує роботу з управління доступом до інформаційних ресурсів міської ради (розподіл між користувачами необхідних реквізитів захисту інформації - паролів, прав доступу, повноважень, ключів та інше).
 • Приймає участь та організовує зустрічі, наради, конференції, які направлені на розвиток та взаємодію між структурними підрозділами міської ради та органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями в частині впровадження інформаційних технологій.
 • Планує і організовує розробку і зміну нормативної документації в області використання інформаційних систем та систем інформаційної безпеки органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міста Маріуполя.
 • У рамках тендерних та закупівельних процедур на поставки товарів, виконання робіт і надання послуг в сфері інформаційних технологій структурних підрозділів міської ради, проводить аналіз наданих техніко-комерційних пропозицій, встановлює їх відповідність щодо технічних вимог, надає пропозиції щодо дискваліфікації учасників, та вибору переможців.
 • Організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку справ з питань функціонування офіційного веб-сайту Маріупольської міської ради, здійснює технічне адміністрування його роботи.
 • Забезпечує своєчасний розгляд в установленому порядку листів, заяв і скарг громадян, що відносяться до компетенції відділу.
 • Бере участь у підготовці проектів рішень міської ради, її виконкому розпоряджень міського голови з питань, що належать до компетенції відділу.
дата оновлення: 17.02.2020