A-A+vision

Міське врядування

Назад

Управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці

Метою управління є забезпечення здійснення повноважень, які відносяться до відання виконавчих органів міської ради у сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування, питаннях реалізації екологічної політики в місті; координація діяльності спеціально уповноважених державних природоохоронних органів на території міста; підготовка і представлення на затвердження міських екологічних програм, участь у підготовці загальнодержавних і регіональних програм охорони навколишнього природного середовища, організація виконання міських екологічних програм, окремих розділів загально-державних і регіональних програм охорони навколишнього природного середовища; підтримка енергоефективних заходів для населення за державними, регіональними та місцевими програмами; координація діяльності та здійснення в межах своєї компетенції контролю виконання заходів щодо впровадження вимог діючого законодавства з питань охорони праці на підприємствах, установах, організаціях міста.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Пушкіна, 96, м. Маріуполь, Донецька область, 87515 Україна
E-maileco.dep@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 52-62-60
  • Співпрацює зі спеціально уповноваженими державними природоохоронними органами щодо здійснення контролю за дотриманням виконання природоохоронного законодавства, охороною земель, природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення, відтворенням лісів.
  • Розробляє та подає план дій сталого енергетичного розвитку у встановлений термін.
  •  Здійснює постійний моніторинг та контроль у межах своїх повноважень щодо зменшення шкідливих викидів.
  • Забезпечує виконання вимог та положення Угоди мерів, а також Європейської ініціативи з питань зменшення викидів в атмосферу.
  • Готує та вносить на розгляд міської ради пропозиції щодо створення відповідно до законодавства комунальних аварійно-рятувальних служб, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету.
  • Бере участь в організації в межах своєї компетенції фінансового, матеріально- технічного забезпечення діяльності міської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи з питань попередження та ліквідації наслідків аварій, стихійного лиха, порушень нормальних умов життєдіяльності населення міста, проведення пошуково-рятувальних, аварійно-відновлювальних робіт підприємствами, установами, організаціями міста незалежно від форм власності.
  • Сприяє впровадженню в практику досягнень науки та техніки, спрямованих на запобігання надзвичайним ситуаціям, зменшення впливу їх негативних наслідків на життя і здоров’я людей.
  • Організує і бере участь в екологічній освіті та інформуванні населення про стан навколишнього природного середовища.
  • Вносить пропозиції до переліку природоохоронних заходів для фінансування з міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

 

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних Департаменту з питань екології, енергоменеджменту, охорони праці та цивільної безпеки, розміщених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua - http://data.gov.ua/users/2187

Звіт про бюджет 2017 Департамент з питань екології, енергоменеджменту, охорони праці та цивільної безпеки (xlsx, 487.0 KB)Інформація про бюджет за 2018 рік (xlsx, 24.6 KB)Інформація про бюджет за 2019рік (xlsx, 15.9 KB)
дата оновлення: 31.03.2020