A-A+vision

Міське врядування

Назад

Управління операційного аналізу департаменту з питань економіки

Метою управління є аналіз господарської діяльності комунальних підприємств, установ, організацій та впровадження управлінського і операційного обліку, підготовка для них рекомендацій щодо системних змін в діяльності, оптимізації витрат, збільшення доходів, реорганізації.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Архітектора Нільсена, 26/2, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
Номер телефону(0629) 33-70-45
  • Проведення аналізу показників фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та бюджетних установ, економічного та операційного аналізу, аналізу структури встановлених тарифів.
  • Розробка системи нормативних показників витрат запасів при формуванні собівартості, розробка системи документообігу, формування операційної та управлінської звітності комунальних підприємств та бюджетних установ.
  • Розробка, впровадження та контроль заходів щодо оптимізації витрат, заходів з збільшення доходів, пропозицій щодо реорганізації комунальних підприємств та бюджетних установ, програм підвищення операційної ефективності економічної діяльності, системних змін в діяльності та реорганізації комунальних підприємств.
  • Участь у підготовці та погодженні річного плану ініціатив у рамках реалізації цільових програм та Стратегії розвитку міста.
  • Прогнозування результатів діяльності комунальних підприємств та бюджетних організацій з урахуванням впливу динаміки макроекономічних показників.
  • Прогнозування ключових показників оптимізації бізнес-процесів, визначення потенціалу та напрямків для вдосконалення.
дата оновлення: 17.02.2020