Міське врядування

Назад

Лівобережна районна адміністрація Маріупольської міської ради

Забезпечення реалізації на території Лівобережного району Законів України, Указів та розпоряджень Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень обласної ради, розпоряджень голів обласної ради і обласної державної адміністрації, розпоряджень міського голови, рішень міської ради, її виконавчого комітету, колегії районної адміністрації.

Контактна інформація
Юридична адресапр. Перемоги,16, м. Маріуполь, Донецька область, 87502 Україна
E-mailMLRA@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 22-21-89
  • Робота зі зверненнями громадян, в тому числі робота комітетів самоорганізації населення в даному напрямку.
  • Робота з населенням з питання створення ОСББ, реалізації програм в рамках загального бюджету, в тому числі міні-проектів, створення затишних дворів.
  • Благоустрій в районі, координація взаємодії організацій і служб всіх форм власності.
  • Здійснення комплексу заходів по очищенню території району від незаконно встановлених МАФів, білбордів, рекламних конструкцій, стихійної торгівлі, Пресечення незаконної торгівлі підакцизної групою товарів.
  • Здійснення контролю за виконанням капітальних і поточних ремонтів в районі (плани, терміни,% освоєння, причини відставання, якість).

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних Лівобережної районної адміністрації, розміщених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua - http://data.gov.ua/users/2155

Інформація про бюджет за бюджетними програмами (xls, 39.0 KB)деталізована інформація про бюджет за бюджетними програмами 2017 рік (xlsx, 38.4 KB)

Інформація про роботу Лівобережної адміністрації Маріупольської міської ради за 2017 рік

Інформація про роботу Лівобережної адміністрації Маріупольської міської ради за І півріччя 2018 року

Звіт за І квартал 2018 (doc, 43.0 KB)Отчет за 1 квартал (docx, 23.2 KB)