Міське врядування

Назад

Комунальне комерційне підприємство «Маріупольтепломережа»

Метою діяльності Підприємства є надання послуг з теплопостачання (централізоване опалення), централізованого гарячого водопостачання.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Грізодубової,1, м. Мариуполь, Донецька область, 87500 Україна, веб-сайт:  http://teploset.com.ua/
E-mailteploset@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 33-22-40
 • Реалізація державної політики з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування в апараті міської ради, у виконавчих органах міської ради;
 • Робота з кадровим резервом на посади у виконавчих органах міської ради; 
 • Підготовка та здійснення щорічного оцінювання персоналу, за результатами якого формується кадровий резерв. 
 • Здійснення розвитку кадрового резерву на керівні посади, організаційне забезпечення роботи комісії міської ради з питань формування кадрового резерву на керівні посади у структурних підрозділах міської ради.
 • Розробка та впровадження системи матеріальної і нематеріальної мотивації працівників.
 • Взаємодія з вищими учбовими закладами щодо залучення молодих спеціалістів до роботи в виконавчих органах міської ради.
 • Організаційне забезпечення роботи конкурсної комісії в апараті міської ради. Надання за необхідністю запитів для проведення спеціальної перевірки та перевірки згідно до Закону України «Про очищення влади» згідно з законодавством. 
 • Підготовка матеріалів про призначення на посади та звільнення з посад працівників апарату міської ради, керівників інших виконавчих органів міської ради з правом юридичної особи та керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій, що перебувають у комунальній власності.
 • Підготовка кадрової нормативної документації
 • Участь в межах компетенції у розробці структури апарату міської ради, виконавчих органів міської ради та штатного розпису.
 • Організаційне забезпечення та участь у роботі атестаційних комісій та проведенні щорічних оцінок виконання посадовими особами апарату міської ради покладених на них завдань та обов’язків, контроль цієї роботи в інших структурних підрозділах міської ради.
 • Контроль за дотриманням Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про запобігання корупції» та інших законодавчих та нормативно-правових актів з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування.
 • Розгляд пропозицій, заяв, скарг громадян, надання роз’яснень, ведення прийому громадян з питань, що належать до компетенції управління.
 • Контроль проходження працівниками апарату міської ради щорічних медичних оглядів.
 • Здійснення кадрового обліку всіх працівників Приморської районної адміністрації, управління культури і туризму, головного управління містобудування і архітектури, управління з фізичної культури і спорту, департаменту з питань екології, енергоменеджменту, охорони праці та цивільної безпеки, департаменту міського майна (загальний фонд), департаменту адміністративних послуг,  департаменту транспорту та зв’язку, інспекції міської ради з благоустрою м.Маріуполя, юридичного департаменту, керівників самостійних виконавчих органів та працівників несамостійних виконавчих органів міської ради.

Структура тарифів на послуги, які надає  ККП ММР "МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" 

Діючи тарифи на послуги 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) станом на 30 червня 2018 року

Баланс (Звіт про фінансовий стан) станом на 31 березня 2018 року

Баланс (Звіт про фінансовий стан) станом на 31 грудня 2018 року

Баланс (Звіт про фінансовий стан) станом на 30 вересня 2017 року

Баланс (Звіт про фінансовий стан) станом на 31 грудня 2016 року

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних ККП "Марiупольтепломережа" , розміщених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua - http://data.gov.ua/users/5467

 

Зовнішній незалежний аудит консолідованої фінансової звітності не проводився  

Послуги:

Підприємство надає послугиз централізованого теплопостачання та постачання гарячої води на підставі договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води (населення).  Документи необхідні для укладення договору>>

Для укладення договору на відпуск теплової енергії та послуги з централізованого постачання гарячої води або на відпуск теплової енергії» (приміщення або будівля) необхідно звернутися до ККП «Маріупольтепломережа» за адресою: м.Маріуполь, вул.Гризодубової,1 (каб.8) тел..52-85-92.

 Режим роботи підприємства: Понеділок – п’ятниця з 8.00 до 14.30, обідня перерва з 12.00 до 12.30

Пільги:

ККП  "МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" надає пільги на оплату послуг з теплопостачання

Перелік пільгових категорій громадян, яким ККП "МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" надає пільги>>

Для реалізації права на пільгову знижку по оплаті послуг з теплопостачання необхідно:

1.Згідно ПКМУ № 117 від 29.01.2003р. « В єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги» стати на облік  в Управління праці та соціального захисту населення за містом реєстрації:

Центральний район       - пр. Металургів,35;

Приморcький   район      - пр. Луніна, 19 (3 поверх);

Кальміусський   район     - вул. Чукарина,17;

Лівобережний    район      - пр. Перемоги,16

 споживач подає до абонентської служби ККП «Маріупольтепломережа» наступні документи:

1. Оригінал довідки про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстр осіб, які мають право на пільги, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 р. № 117

2. Документи, що підтверджують право на пільги (оригінали та копії);

3. Паспорт; 

4. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (оригінал та копію); 

5. Довідку про склад сім'ї. 

Копії више вказаних документів на осіб, на яких розповсюджується пільга.

Щодо підготовки джерел для роботи в опалювальний період 2018-2019

Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2018-2019