A-A+vision

Міське врядування

Назад

Департамент культурно-громадського розвитку

Метою департамента є забезпечення реалізації державної політики у сфері культури, туризму, охорони культурної спадщини, а також державної мовної та молодіжної політики; забезпечення вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина; створення умов для естетичного виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей; збереження, відтворення та охорона історичного середовища; сприяння відродженню та розвитку традицій і культури українського народу, етнічної, культурної і мовної самобутності корінних народів і національних меншин.

Контактна інформація
Юридична адресапр. Миру, 70, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
E-maildiana.trima@mariupolrada.gov.ua
 • Створення умов для розвитку усіх видів професійного та аматорського мистецтва, художньої творчості, а також для організації культурного дозвілля населення, здобуття освіти у сфері культури та мистецтва: естетичного виховання громадян, передусім дітей та юнацтва; формування розвиненого громадянського суспільства.
 • Сприяння розвитку соціальної інфраструктури у сфері культури, туризму, курортів та охорони культурної спадщини, організацій, які створені для вирішення питань молоді, підвищення рівня матеріально-технічного забезпечення такої інфраструктури.
 • Створення умов для внутрішнього туризму, впровадження екскурсійної діяльності.
 • Сприяння збереженню та розвитку культури української нації, етнічної, культурно-мовної самобутності корінних народів і національних меншин, відродженню осередків традиційної народної творчості, народних художніх промислів і ремесел.
 • Створення умов для діяльності творчих спілок, національно-культурних товариств, громадських організацій, що функціонують у сфері культури і туризму та організацій, які створені для вирішення питань молоді.
 • Сприяння створенню інноваційних, багатопрофільних культурно-просвітницьких центрів.
 • Сприяння залученню інвестицій для розвитку культури, туризму та молоді.
 • Участь у розробленні пропозицій щодо будівництва об'єктів культури та туристичної інфраструктури.
 • Організація в межах своїх повноважень проведення міжнародних, всеукраїнських, регіональних мистецьких фестивалів і конкурсів, оглядів, виставок-продажів та інших заходів з питань, віднесених до його компетенції.
 •  Забезпечення захисту об'єктів культурної спадщини від загрози знищення, руйнування або пошкодження.
 • Сприяння діяльності органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, молодіжних та дитячих громадських організацій.
 • Організація змістовного дозвілля молоді, знайомства з історико-культурною спадщиною, національно-патріотичне виховання молоді.

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних у департаменті культурно-громадського розвитку, розміщених на державному веб-порталі відкритих даних  - https://spending.gov.ua/spa/00183791/reports?page=1

звіт новий 3141 (doc, 91.5 KB)Звіт 0180 (xlsx, 22.9 KB)Інформація про бюджет за 2018 рік (docx, 17.3 KB)Інформація про бюджет 2019 рік (xlsx, 23.3 KB)

Фактична адреса: вул. Георгіївська, 47, м. Маріуполь, Донецька область, 87515 Україна

дата оновлення: 25.02.2020