vision

Міське врядування

Назад

Департамент інформаційних технологій

Метою департамента є забезпечення ефективного впровадження і функціонування сучасних інформаційних технологій (програмно-апаратних комплексів, геоінформаційних систем, систем керування базами даних, телекомунікаційних систем зв’язку та мереж, інформаційних ресурсів) в структурних підрозділах міської ради, бюджетних установах, комунальних закладах, як однією із складових створення і функціонування ефективної системи управління містом та його інформатизації.

Контактна інформація
Юридична адресапр. Миру, 70, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна
Номер телефону(0629) 58-70-07
  • Визначення пріоритетних напрямків, заходів та механізмів цифровізації органів місцевого самоврядування міста Маріуполя, сервісів та послуг для  мешканців міста Маріуполя. Розробка та подальше впровадження заходів з розділу інформаційних технологій в Стратегії розвитку міста, концепції «цифрового» міста, «розумного» міста.
  • Організація розвитку і впровадження сучасних інформаційних технологій, інфраструктурних систем, муніципальної комп'ютерної мережі та систем цифрового зв'язку в органах місцевого самоврядування Маріуполя.
  • Організація розвитку та технічної підтримки офіційного сайту Маріупольської міської ради та інших web-pecypciв органів місцевого самоврядування Маріуполя.
  • Організація та впровадження елементів Електронного урядування в органах місцевого самоврядування Маріуполя.
  • Організація та впровадження систем інформаційної безпеки, технічного захисту інформації в централізованих інформаційних системах міської ради. Розробка та контроль впровадження політик, стандартів та регламентів в області інформаційних технологій та інформаційної безпеки.
  • Організація безперебійного функціонування, модернізації телекомунікаційних систем і засобів обчислювальної техніки, друковано-розмножувальної техніки, що використовуються в структурних підрозділах міської ради.
  • Забезпечення розвитку та організація підтримки централізованих інформаційних систем автоматизації фінансово-господарської діяльності органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міста Маріуполя.
  • Сприяння розробці програмних комплексів і мобільних додатків, необхідних для підвищення якості надання муніципальних послуг.
  • Організація та надання консультативної, методичної допомоги структурним підрозділам міської ради при впровадженні нових комп’ютерних систем і технологій.
  • Координація роботи та участь у підготовці нормативних актів, що регулюють відносини виконавчих органів Маріупольської міської ради у сфері інформаційних технологій.

 

Фактична адреса: вул. Архітектора Нільсена, 26/2, м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна

дата оновлення: 10.07.2020