A-A+vision

Міське врядування

Назад

Центральна районна адміністрація Маріупольської міської ради

Забезпечує реалізацію на території району Законів України, Указів та розпоряджень Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень обласної ради, розпоряджень голів обласної ради і обласної державної адміністрації, розпоряджень міського голови, рішень міської ради, її виконавчого комітету, колегії районної адміністрації та організовує виконання на території району рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, голови районної адміністрації, рішень колегії районної адміністрації, органів державної виконавчої влади.

Контактна інформація
Юридична адресавул. Митрополитська, 39 (фактичне місцезнаходження: пр.Миру, 29-б), м. Маріуполь, Донецька область, 87515, Україна
E-mailMCRA@mariupolrada.gov.ua
Номер телефону(0629) 33-64-71
 • Формує пропозиції до проектів Програм економічного і соціального розвитку міста й області, інших програм за напрямками діяльності районної адміністрації, бере активну участь в їх розробці; організовує і контролює виконання їх заходів.
 • Організовує в районі роботу з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності.
 • Виступає замовником робіт з благоустрою, з ліквідації стихійних звалищ, в межах виділеного фінансування на розвиток території району, згідно планів, затверджених першим заступником міського голови, а у разі його відсутності заступником міського голови відповідно до схеми взаємозаміщення, затвердженої розпорядженням міського голови.
 • Координує взаємозв'язок і взаємодію комунальних і житлових підприємств, організацій і служб всіх форм власності на території району.
 • Організовує виконання Правил благоустрою м.Маріуполя та проведення суботників.
 • Створює служби оперативного реагування. Інформує населення району про небезпечні аварійні ситуації, що відбулися на території району.
 • Забезпечує здійснення заходів, передбачених законодавством, з поліпшення житлових і матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, інших пільгових категорій населення, а також громадян, які опинилися в складній життєвій ситуації.
 • Забезпечує виконання на території району функцій органу опіки та піклування відповідно до вимог чинного законодавства України. 
 • Організовує роботу зі створення і забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку (державного кордону).
 • Планує і координує роботу спостережної та адміністратиної комісій, надає їм методичну допомогу.
 • Координує діяльність органів самоорганізації населення, створених на території району, здійснює контроль за дотриманням ними Положень про органи самоорганізації населення.
 • Забезпечує захист ведення Реєстру, у тому числі захист цілісності бази даних Реєстру, його апаратного та програмного забезпечення.
 • Організовує прийом звернень мешканців району.

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних Центральної районної адміністрації, розміщених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua - http://data.gov.ua/users/2628

Центральна РА опуб на сайті міськ.радиСвод 0180 Додаток 5 ДЛЯ САЙТА ГОРСОВЕТА (1) (xlsx, 19.5 KB)2019 Центральна РА (xlsx, 22.4 KB)
дата оновлення: 04.02.2020