vision

Прозоре місто

Оголошення про обговорення проектів і чинних регуляторних актів

По датам
Пошук
Дата розміщенняОголошенняФайли
06.11.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності  регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент з питань економіки міської ради м. Маріуполя повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Маріупольської міської ради «Про здійснення ярмаркової торгівлі на території м. Маріуполя у 2021 році» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю, за участю представників громадськості.

Зміст проєкту передбачає виділення на території міста 11 локацій для здійснення ярмаркової торгівлі в 2021 році, з загальною кількістю торгових місць -217.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради mariupolrada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м. Маріуполь, пр. Миру, 70, департамент з питань економіки міської ради м. Маріуполя або на електрону адресу – dep.econom@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу_ярмарки+М-тест на 2021 (docx, 56.8 KB)Проект рішення виконкому міської ради_ярмарки 2021_в2 (docx, 1.5 MB)
05.11.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, анулювання дозволів на території міста Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає визначення механізму врегулювання питання проведення земляних та/або ремонтних, аварійних робіт на об’єктах благоустрою, отримання документів дозвільного характеру відповідно до вимог чинного законодавства.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 62, інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя, або на електрону адресу – blagoustr@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу (docx, 46.8 KB)Проект рішення міської ради (docx, 48.7 KB)
11.09.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження методики розрахунку компенсації частини вартості послуг з перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом (крім таксі), тарифи на які регулюються в установленому законом порядку, здійснюються автобусами у місті Маріуполь і становлять загальний економічний інтерес» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та комунальним підприємством «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління».

Мета проекту: визначає формування компенсації за надання послуг міських пасажирських перевезень автомобільним транспортом (автобусами) на маршрутах міста Маріуполя, які є предметом відповідного публічного договору, контроль надмірної компенсації за такі послуги та механізм уникнення й повернення надмірної компенсації. Застосовується до послуг, що становлять загальний економічний інтерес відповідно до визначення таких послуг Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та роз’яснення даного терміну законодавством ЄС.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, Департамент транспорту та зв᾽язку Маріупольської міської ради, або на електронну адресу – transport.dept@mariupolrada.gov.ua.

Проект рішення (docx, 28.4 KB)6._Аналіз_регуляторного_впливу_Авто (docx, 42.1 KB)МЕТОДИКА (docx, 27.4 KB)
11.09.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження методики  розрахунку відшкодування послуг з перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом (крім таксі), тарифи на які регулюються в установленому законом порядку, здійснюються трамваями, тролейбусами у місті Маріуполь і становлять загальний економічний інтерес» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та комунальним підприємством «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління».

Мета проекту: визначає формування компенсації за надання послуг міських пасажирських перевезень електротранспортом (трамваями, тролейбусами) на маршрутах міста Маріуполя, які є предметом відповідного публічного договору, контроль надмірної компенсації за такі послуги та механізм уникнення й повернення надмірної компенсації. Застосовується до послуг, що становлять загальний економічний інтерес відповідно до визначення таких послуг Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та роз’яснення даного терміну законодавством ЄС.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, Департамент транспорту та зв᾽язку Маріупольської міської ради, або на електронну адресу – transport.dept@mariupolrada.gov.ua.

Проект рішення (docx, 28.1 KB)6._Аналіз_регуляторного_впливу_Єлектро (docx, 42.7 KB)МЕТОДИКА (docx, 27.4 KB)
26.08.20

Відповідно Закону України від 11.09.2003 №1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та відповідно до рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» просимо розмістити на офіційному веб-сайті Маріупольської міської ради проект регуляторного акту – проект рішення виконкому Про затвердження  Положення про порядок надання платних послуг архівним відділом міської ради  та Переліку платних послуг та цін на них, які надаються архівним відділом Маріупольської міської ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає затвердження форм заяв на отримання погодження та погодження у новій редакції.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика» mariupolrada.gov.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87555, м. Маріуполь, б-р. Богдана Хмельницького, 24а,архівний відділ Маріупольської міської ради або на електрону адресу – e-mail: archive@mariupolrada.gov.ua, веб-сайт: https://mariupolrada.gov.ua

Аналіз рег.акту (docx, 42.4 KB)Перелік платних послуг (doc, 146.0 KB)Положення про платні послуги (docx, 16.0 KB)Проект рішення платних послуг (docx, 21.9 KB)
11.08.20

         Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому Маріупольської міської ради від 22.03.2017 № 46» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

         Зміст проекту передбачає: внести зміни виклавши додаток 1 «Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м. Маріуполя» у новій редакції:

- виключивши абзац 2 підпункту 3.4 пункту 3 «Повноваження робочого органу»,

- виклавши абзац 6 підпункту 4.9 пункту 4 «Порядок подання заявки та одержання дозволу на розміщення зовнішньої реклами» у новій редакції щодо приймання рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами або про відмову в його наданні,

- виклавши підпункт 9.3. пункту 9 «Порядок демонтажу рекламних конструкцій зовнішньої реклами» у новій редакції щодо визначення демонтажу рекламних засобів.

         Проект регуляторного акту буде розміщено 14.08.2020 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Італійській, 90, головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 588425) або на електрону адресу – reklama.guga@gmail.com.

ПРОЄКТ рішення з додатком (doc, 255.0 KB)АНАЛІЗ (doc, 85.5 KB)ТЕСТ (doc, 89.5 KB)
21.07.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності  регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому Маріупольської міської ради від 14.03.2018 №99 «Про затвердження Порядку погодження режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та послуг в м. Маріуполі» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає затвердження форм заяв на отримання погодження та погодження у новій редакції.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика» mariupolrada.gov.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. А. Нільсена, 62, інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя або на електрону адресу – blagoustr@mariupolrada.gov.ua.

Проект рішення (doc, 78.0 KB)Аналіз+Мтест (docx, 34.5 KB)
15.07.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент з питань економіки Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів у місті Маріуполі».

Мета прийняття даного регуляторного акту: 

Впровадження процедури проведення інвестиційних конкурсів, що призведе до підвищення активності інвесторів, реалізації інвестиційних проектів, у т. ч. житлового, соціального будівництва, інфраструктурних проектів, збільшення надходжень до бюджету міста та створенню нових робочих місць.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: 87500 м.Маріуполь, пр.Миру, 70 та на електронну пошту dep.econom@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз_регуляторного_впливу_(1) (docx, 47.9 KB)Проект_Положения_по_инвестиционным_договорам_V3 (docx, 67.1 KB)
08.07.20

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна міської комунальної власності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: Визначення чіткої процедури організація та проведення електронних торгів (конкурсу) на право оренди майна міської комунальної власності, що проводяться в порядку, визначеному діючим законодавством України.

Проект регуляторного акту буде розміщено 08.07.2020 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, бул. Шевченко, 301-б, Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради (телефон для консультації (0629) 58-75-75) або на електрону адресу – activy.dept@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз регул впливу (docx, 40.9 KB)Проект рішення (docx, 113.0 KB)
30.04.20

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому Маріупольської міської ради від 22.03.2017 № 46» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: внесення змін у додаток 1 «Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м. Маріуполя» доповнивши пункт 4 підпунктом 4.26 стосовно випадків анулювання дозвільного документу – дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Проект регуляторного акту буде розміщено 30.04.2020 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Італійській, 90, головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 588425) або на електрону адресу – reklama.guga@gmail.com.

Проект рішення (doc, 307.0 KB)ТЕСТ (doc, 92.0 KB)АНАЛIЗ (doc, 87.0 KB)
18.03.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, розміру орендної плати за землю на території Маріупольської міської ради на 2021р» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форми власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами. Метою є вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати та земельного податку, покращення порядку справляння орендної плати.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 18.03.2020 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Миру, 70 Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу –activy.dept@mariupolrada.gov.ua

Аналіз регуляторного впливу - ставки (doc, 152.5 KB)Проект рішення (doc, 355.0 KB)
03.03.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент з питань економіки Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження програми з відбору проєктів новостворених мікро та малих підприємств і фізичних осіб-підприємців для фінансування на безповоротній основі».

Мета прийняття даного регуляторного акту: 

Формування дієвих механізмів фінансово-кредитної, інвестиційної та ресурсної підтримки для місцевого мікро та малого бізнесу.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: 87500 м.Маріуполь, пр.Миру, 70 та на електронну пошту dep.econom@mariupolrada.gov.ua

Проєкт рішення (docx, 74.6 KB)АРВ та М-тест (doc, 275.0 KB)
25.02.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради від 18.07.2018 №318 "Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам та затвердження Положення про неї" з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю. Внесення змін до рішення виконавчого комітету Маріупольської місьокї ради від 18.07.2018 № 318 "Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам та затвердження Положення про неї" ​ обумовлено тим, що у процесі розгляду комісією матеріалів, виникла необхідність залучення департаменту з питань економіки, з огляду на його функціональні обовязки. Крім того, з метою удосконалення механізму розрахунку збитків та порядку повідомлення субєктів. ​Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Оголошення про обговорення проектів і чинних регуляторних актів» mariupolrada.gov.ua. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Миру, 70, департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу – activy.dept@mariupolrada.gov.ua.​

Проект рішення (docx, 19.1 KB)Аналіз_+_Мтест_відшкодування_2020 (docx, 47.2 KB)Комісія_положення_та_склад_+акт_2020 (docx, 50.0 KB)
08.01.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент з питань економіки Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про здійснення ярмаркової торгівлі на території м. Маріуполя у 2020 році» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає основні вимоги до організації та проведення ярмарків на території міста в інтересах громади міста та суб’єктів господарювання

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Оголошення про обговорення проектів і чинних регуляторних актів» mariupolrada.gov.ua. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту за адресою: 87500 м.Маріуполь, пр.Миру, 70 та на електронну пошту dep.econom@mariupolrada.gov.ua

Аналіз регуляторного впливу_ярмарки+М-тест на 2020 (docx, 57.2 KB)Проєкт рішення (docx, 25.4 KB)Додаток 1 до проєкту рішення (docx, 35.1 KB)Додаток 2 до проєкту рішення (docx, 36.1 KB)Додаток 3 до проєкту рішення (docx, 25.6 KB)Додаток 4 до проєкту рішення (docx, 23.7 KB)Додаток 5 до проєкту рішення (docx, 2.6 MB)
23.12.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження порядку здійснення контролю за використанням житлових і нежитлових приміщень комунальної форми власності у місті Маріуполі» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає урегулювання відносин, які виникають між міською радою та фізичними, юридичними особами у процесі здійснення функцій з контролю за використанням приміщень комунальної форми власності, процесу проведення перевірок з метою запобігання, своєчасного виявлення та усунення порушень при використанні приміщень комунальної форми власності.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Оголошення про обговорення проектів і чинних регуляторних актів» mariupolrada.gov.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Миру, 70, департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу – activy.dept@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз_регуляторного_впливу (doc, 91.0 KB)М_ТЕСТ_відшкодування (docx, 23.5 KB)порядок_здійснення_контролю_проект (docx, 35.8 KB)
04.11.19

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» інспекція міської ради з благоустрою м.Маріуполя повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території міста Маріуполя у новій редакції» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: приведення у відповідність до вимог діючого законодавства Правил благоустрою території міста.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87515, м.Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена,62, інспекція міської ради з благоустрою м.Маріуполя (телефон для консультації (0629) 52-98-79) або на електрону адресу – blagoustr@mariupolrada.gov.ua.

Проект рішення (doc, 386.5 KB)Аналіз регуляторного акту (doc, 200.0 KB)
02.10.19

Виконком Маріупольської міської ради інформує про розробку Проекту рішення міської ради «Про затвердження умов проведення конкурсу щодо перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Маріуполя».

Зміст проекту: створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища між перевізниками усіх форм власності .

МЕТА ПРИЙНЯТТЯ ДАНОГО РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Забезпечення належної якості та безпеки надання послуг пасажирського автомобільного транспорту  загального користування. Розвиток  пасажирського автомобільного транспорту  загального користування. Створення конкурентного середовища.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту: Департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради, 87500, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, тел.33-43-31. E-mail: transport.dept@mariupolrada.gov.ua. 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за вищевказаною адресою.

Аналіз регуляторного впливу (docx, 47.5 KB)Проект рішення (docx, 26.4 KB)
11.09.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом у новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення Міської рад № 7/35-3119 від 26.09.2018 «Про затвердження Положення про облік, передачі в оренду майна, яке належить до міської комунальної власності»

Мета прийняття даного регуляторного акту: підвищення ефективності використання майна, що належить до міської комунальної власності.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: 87500 м. Маріуполь, пр. Миру, 70,  та на електронну пошту: activy.dept@mariupolrada.gov.ua

Анализ регуляторного впливу + М_тест (docx, 52.2 KB)Проект рішення _ регуляторного акту (docx, 101.0 KB)
19.07.19

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом у новій редакції» департамент з питань економіки Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Маріупольської міської ради «Про організацію  та  проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «АзовАкваІнвест».

Мета прийняття даного регуляторного акту: 

вибір на конкурентних засадах керуючої компанії індустріального парку «АзовАкваІнвест», шляхом організації та проведення відкритого конкурсу.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: 87500 м.Маріуполь, пр.Миру, 70 та на електронну пошту dep.econom@mariupolrada.gov.ua

Проект_рішення (docx, 44.5 KB)АНАЛІЗ_регуляторного_впливу+М-тест (docx, 42.8 KB)
15.07.19

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження порядку погодження паспортів фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає встановлення порядку оформлення документації на ремонт, реконструкцію і реставрацію фасадів будинків та споруд (в тому числі об’єктів культурної спадщини) та порядку погодження головним управлянням містобудування та архітектури Маріупольської міської ради паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Маріуполя для збереження умов цілісного візуального сприйняття архітектурних ансамблів та домінантів культових споруд, міських перспектив та інших місто утворюючих факторів.

Проект регуляторного акту буде розміщено до 15.07.2019 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Італійській, 90 головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 588427) або на електрону адресу – guma@mariupolrada.gov.ua.    

Проект рішення (doc, 50.0 KB)Порядок погодження паспортів опорядження фасадов (docx, 2.5 MB)Тест малого підприємництва (doc, 108.0 KB)Аналіз регуляторного впливу (doc, 110.5 KB)