sitemapvision

Прозоре місто

Оголошення про обговорення проектів і чинних регуляторних актів

По датам
Пошук
Дата розміщенняОголошенняФайли
20.10.21

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» інспекція з благоустрою Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, анулювання дозволів на території Маріупольської міської територіальної громади» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст прєекту передбачає визначення механізму врегулювання питання проведення земляних та/або ремонтних, аварійних робіт на об’єктах благоустрою, отримання документів дозвільного характеру відповідно до вимог чинного законодавства.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 62, інспекція з благоустрою Маріупольської міської ради, або на електрону адресу – blagoustr@mariupolrada.gov.ua.

Проєкт рішення (docx, 59.4 KB)АРВ + М-тест 2021 (docx, 42.8 KB)
19.07.21

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент з питань управління енергетичними підприємствами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого   водовідведення  м. Маріуполя у новій редакції» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проєкту передбачає: врегулювання відносин між суб’єктами господарювання, на які поширюються Правила та комунальним підприємством «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» у процесі скиді стічних вод у систему централізованого водовідведення.

Мета проєкту: єдиний механізм контролю за скиданням споживачами забруднюючих речовин у міську каналізаційну мережу, умов скиду та заходів впливу при їх порушенні та рівності прав, законних інтересів усіх суб’єктів господарської діяльності у сфері водовідведення

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Гризодубової, 1, департамент з питань управління енергетичними підприємствами Маріупольської міської ради, або на електронну адресу –  anna.dolya@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз регуляторного акту (docx, 55.3 KB)Додатки (doc, 408.0 KB)Пояснювальна записка (docx, 13.7 KB)Проєкт рішення (docx, 23.6 KB)
29.06.21

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про Порядок відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності на території Маріупольської міської територіальної громади» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: визначення правових, організаційних та фінансові засади регулювання суспільних відносин, що виникають у процесі відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності на території Маріупольської міської територіальної громади,
Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Обговорення проєктів регуляторних актів», та Документи Маріупольсьокї міської ради-Проєкт рішень міської ради. 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87555, м. Маріуполь, пр. Миру, 70 Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу –activy.dept@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу (doc, 159.0 KB)Порядок викупу на території Маріуполя (docx, 56.5 KB)Проєкт рішення (docx, 16.3 KB)
11.06.21

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про узгодження тарифів на проїзд в автобусах, які працюють у режимі маршрутного таксі на маршрутах м. Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади, приватними перевізниками та фізичними особами, які отримують транспортні послуги.

Мета проекту: приведення тарифів на проїзд у транспортних засобах, які працюють у режимі маршрутного таксі на міських маршрутах м. Маріуполя».

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, Департамент транспорту та зв᾽язку Маріупольської міської ради, або на електронну адресу – transport.dept@mariupolrada.gov.ua.

Проект_рішення (docx, 16.4 KB)Пояснювальна_записка (docx, 13.4 KB)Аналіз_регуляторного_впливу_+_М-тест (docx, 46.9 KB)
11.06.21

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження тарифів на проїзд та перевезення багажу у транспортних засобах  комунального  підприємства «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління»» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади, комунальним підприємством «Маріупольське  трамвайно-тролейбусне управління» та фізичними особами, які отримують транспортні послуги.

Мета проекту: приведення тарифів на проїзд у транспортних засобах комунального підприємства «Маріупольське  трамвайно-тролейбусне управління», які працюють на міських маршрутах м. Маріуполя».

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, Департамент транспорту та зв᾽язку Маріупольської міської ради, або на електронну адресу – transport.dept@mariupolrada.gov.ua.

Пояснювальна записка (docx, 13.5 KB)Аналіз_регуляторного_впливу_+_М-тест_-_2021 (docx, 46.7 KB)Проект_рішення_-_тарифи_(2021) (docx, 32.9 KB)
13.05.21

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, розміру орендної плати за землю на території Маріупольської міської ради на 2022 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форми власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами. Метою є вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати та земельного податку, покращення порядку справляння орендної плати.

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Обговорення проєктів регуляторних актів»,  та Документи Маріупольської міської ради-Проєкт рішень міської ради. 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87555, м. Маріуполь, пр. Миру, 70 Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу –activy.dept@mariupolrada.gov.ua

Аналіз регуляторного впливу (doc, 168.0 KB)Проєкт рішення (docx, 48.3 KB)
12.04.21

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в межах населених пунктів на території Маріупольської міської територіальної громади» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає впорядкування видалення дерев, кущів, газонів і квітників в межах населених пунктів на території Маріупольської міської територіальної громади із дотриманням норм Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 № 1264-XII, «Про архітектурну діяльність» від 20.05.1999 № 687-XIV, «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 № 2807-IV і «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 01.08.2006 № 1045, Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень» 12.05.2009 № 127, Наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» від 10.04.2006 № 105.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з 12.04.2021 за адресою: м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 39, 87515 або на електрону пошту  mar.v@dn.gov.ua.

проєкт рішення_зелені насадження (docx, 23.2 KB)Додаток до рішення (docx, 53.1 KB)аналіз (docx, 25.3 KB)
29.03.21

Органи місцевого самоврядування в рамках, визначених Податковим кодексом України (надалі – Кодексом), мають ухвалювати рішення про встановлення місцевих податків і зборів.

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюються до 25 липня року, що передує бюджетному періоду, у якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків і зборів або змін (плановий період). У іншому разі норми відповідного рішення міської ради застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

Розв’язання проблеми встановлення ставок податків і зборів за допомогою ринкового механізму неможливе, оскільки податковим законодавством визначено, що  встановлення місцевих податків та зборів є виключними повноваженнями  органів місцевого самоврядування (стаття  12 Кодексу).

Ухвалення рішення сприяє підвищенню рівня податкової дисципліни, ефективності контролю державної податкової служби в частині забезпечення своєчасних та в повному обсязі податкових надходжень до бюджету, своєчасності сплати податків та забезпечення фінансування міських цільових програм.

Проєкт поданий департаментом з питань економіки Маріупольської міської ради. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Маріупольської міської територіальної громади» підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (надалі – Постанова №308), у тому числі за формою додатків 1–4, зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308.

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені 29.03.2021  на офіційній вебсторінці Маріупольської міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Обговорення проєктів регуляторних актів» https://mariupolrada.gov.ua/announcements.

Цілі прийняття проєкту: встановлення ставок  податків та зборів, відповідно до вимог Кодексу. (проєкт включено до плану діяльності міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 29.03.2021 в місячний термін департаментом з питань економіки Маріупольської міської ради: вул.Казанцева, 33, тел. (0629) 47-02-57, електронна адреса: dep.econom@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз_регуляторного_впливу (docx, 71.2 KB)Проєкт_рішення_з_2022 (doc, 127.5 KB)
29.03.21

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Маріупольської міської територіальної громади» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає виконання перспективного плану формування територій громад, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 травня 2020 року № 540-р, розпорядження Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області» від 12 червня 2020 року №710-р, з урахуванням роз’яснення Донецької облдержадміністрації, військово-цивільної адміністрації №0.2/16-6876/4-19 від 28.12.2019 для затвердження Правил благоустрою території Маріупольської міської територіальної громади.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з 29.03.2021 за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 62, інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя, або на електрону адресу – blagoustr@mariupolrada.gov.ua.

Проєкт рішення (docx, 108.3 KB)анализ регуляторного акту (doc, 202.5 KB)
06.11.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності  регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент з питань економіки міської ради м. Маріуполя повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Маріупольської міської ради «Про здійснення ярмаркової торгівлі на території м. Маріуполя у 2021 році» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю, за участю представників громадськості.

Зміст проєкту передбачає виділення на території міста 11 локацій для здійснення ярмаркової торгівлі в 2021 році, з загальною кількістю торгових місць -217.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради mariupolrada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м. Маріуполь, пр. Миру, 70, департамент з питань економіки міської ради м. Маріуполя або на електрону адресу – dep.econom@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу_ярмарки+М-тест на 2021 (docx, 56.8 KB)Проект рішення виконкому міської ради_ярмарки 2021_в2 (docx, 1.5 MB)
05.11.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, анулювання дозволів на території міста Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає визначення механізму врегулювання питання проведення земляних та/або ремонтних, аварійних робіт на об’єктах благоустрою, отримання документів дозвільного характеру відповідно до вимог чинного законодавства.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика».
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 62, інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя, або на електрону адресу – blagoustr@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу (docx, 46.8 KB)Проект рішення міської ради (docx, 48.7 KB)
11.09.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження методики розрахунку компенсації частини вартості послуг з перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом (крім таксі), тарифи на які регулюються в установленому законом порядку, здійснюються автобусами у місті Маріуполь і становлять загальний економічний інтерес» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та комунальним підприємством «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління».

Мета проекту: визначає формування компенсації за надання послуг міських пасажирських перевезень автомобільним транспортом (автобусами) на маршрутах міста Маріуполя, які є предметом відповідного публічного договору, контроль надмірної компенсації за такі послуги та механізм уникнення й повернення надмірної компенсації. Застосовується до послуг, що становлять загальний економічний інтерес відповідно до визначення таких послуг Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та роз’яснення даного терміну законодавством ЄС.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, Департамент транспорту та зв᾽язку Маріупольської міської ради, або на електронну адресу – transport.dept@mariupolrada.gov.ua.

Проект рішення (docx, 28.4 KB)6._Аналіз_регуляторного_впливу_Авто (docx, 42.1 KB)МЕТОДИКА (docx, 27.4 KB)
11.09.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження методики  розрахунку відшкодування послуг з перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом (крім таксі), тарифи на які регулюються в установленому законом порядку, здійснюються трамваями, тролейбусами у місті Маріуполь і становлять загальний економічний інтерес» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та комунальним підприємством «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління».

Мета проекту: визначає формування компенсації за надання послуг міських пасажирських перевезень електротранспортом (трамваями, тролейбусами) на маршрутах міста Маріуполя, які є предметом відповідного публічного договору, контроль надмірної компенсації за такі послуги та механізм уникнення й повернення надмірної компенсації. Застосовується до послуг, що становлять загальний економічний інтерес відповідно до визначення таких послуг Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та роз’яснення даного терміну законодавством ЄС.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, вул. Миколаївська, 92, Департамент транспорту та зв᾽язку Маріупольської міської ради, або на електронну адресу – transport.dept@mariupolrada.gov.ua.

Проект рішення (docx, 28.1 KB)6._Аналіз_регуляторного_впливу_Єлектро (docx, 42.7 KB)МЕТОДИКА (docx, 27.4 KB)
26.08.20

Відповідно Закону України від 11.09.2003 №1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та відповідно до рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» просимо розмістити на офіційному веб-сайті Маріупольської міської ради проект регуляторного акту – проект рішення виконкому Про затвердження  Положення про порядок надання платних послуг архівним відділом міської ради  та Переліку платних послуг та цін на них, які надаються архівним відділом Маріупольської міської ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає затвердження форм заяв на отримання погодження та погодження у новій редакції.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика» mariupolrada.gov.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87555, м. Маріуполь, б-р. Богдана Хмельницького, 24а,архівний відділ Маріупольської міської ради або на електрону адресу – e-mail: archive@mariupolrada.gov.ua, веб-сайт: https://mariupolrada.gov.ua

Аналіз рег.акту (docx, 42.4 KB)Перелік платних послуг (doc, 146.0 KB)Положення про платні послуги (docx, 16.0 KB)Проект рішення платних послуг (docx, 21.9 KB)
11.08.20

         Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому Маріупольської міської ради від 22.03.2017 № 46» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

         Зміст проекту передбачає: внести зміни виклавши додаток 1 «Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м. Маріуполя» у новій редакції:

- виключивши абзац 2 підпункту 3.4 пункту 3 «Повноваження робочого органу»,

- виклавши абзац 6 підпункту 4.9 пункту 4 «Порядок подання заявки та одержання дозволу на розміщення зовнішньої реклами» у новій редакції щодо приймання рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами або про відмову в його наданні,

- виклавши підпункт 9.3. пункту 9 «Порядок демонтажу рекламних конструкцій зовнішньої реклами» у новій редакції щодо визначення демонтажу рекламних засобів.

         Проект регуляторного акту буде розміщено 14.08.2020 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Італійській, 90, головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 588425) або на електрону адресу – reklama.guga@gmail.com.

ПРОЄКТ рішення з додатком (doc, 255.0 KB)АНАЛІЗ (doc, 85.5 KB)ТЕСТ (doc, 89.5 KB)
21.07.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки, прийняття та відстеження результативності  регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому Маріупольської міської ради від 14.03.2018 №99 «Про затвердження Порядку погодження режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та послуг в м. Маріуполі» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає затвердження форм заяв на отримання погодження та погодження у новій редакції.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика» mariupolrada.gov.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. А. Нільсена, 62, інспекція міської ради з благоустрою м. Маріуполя або на електрону адресу – blagoustr@mariupolrada.gov.ua.

Проект рішення (doc, 78.0 KB)Аналіз+Мтест (docx, 34.5 KB)
15.07.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент з питань економіки Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів у місті Маріуполі».

Мета прийняття даного регуляторного акту: 

Впровадження процедури проведення інвестиційних конкурсів, що призведе до підвищення активності інвесторів, реалізації інвестиційних проектів, у т. ч. житлового, соціального будівництва, інфраструктурних проектів, збільшення надходжень до бюджету міста та створенню нових робочих місць.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту даного акту.

Зауваження та пропозиції можна направити за адресою: 87500 м.Маріуполь, пр.Миру, 70 та на електронну пошту dep.econom@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз_регуляторного_впливу_(1) (docx, 47.9 KB)Проект_Положения_по_инвестиционным_договорам_V3 (docx, 67.1 KB)
08.07.20

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна міської комунальної власності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: Визначення чіткої процедури організація та проведення електронних торгів (конкурсу) на право оренди майна міської комунальної власності, що проводяться в порядку, визначеному діючим законодавством України.

Проект регуляторного акту буде розміщено 08.07.2020 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, бул. Шевченко, 301-б, Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради (телефон для консультації (0629) 58-75-75) або на електрону адресу – activy.dept@mariupolrada.gov.ua.

Аналіз регул впливу (docx, 40.9 KB)Проект рішення (docx, 113.0 KB)
30.04.20

Відповідно до Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому Маріупольської міської ради від 22.03.2017 № 46» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: внесення змін у додаток 1 «Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м. Маріуполя» доповнивши пункт 4 підпунктом 4.26 стосовно випадків анулювання дозвільного документу – дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Проект регуляторного акту буде розміщено 30.04.2020 на веб-сайті Маріупольської міської ради у підрозділі «Оголошення про обговорення проектів і діючих регуляторних актів» розділу «Документи міської ради» - mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Італійській, 90, головне управління містобудування і архітектури міської ради (телефон для консультації (0629) 588425) або на електрону адресу – reklama.guga@gmail.com.

Проект рішення (doc, 307.0 KB)ТЕСТ (doc, 92.0 KB)АНАЛIЗ (doc, 87.0 KB)
18.03.20

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.11.2019 №7/47-4610 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та виконавчим комітетом в новій редакції» департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, розміру орендної плати за землю на території Маріупольської міської ради на 2021р» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форми власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами. Метою є вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати та земельного податку, покращення порядку справляння орендної плати.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 18.03.2020 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Документи Маріупольської міської ради» http://mariupolrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр. Миру, 70 Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради, або на електрону адресу –activy.dept@mariupolrada.gov.ua

Аналіз регуляторного впливу - ставки (doc, 152.5 KB)Проект рішення (doc, 355.0 KB)