Городянам

Назад

спеціаліст 1 категорії відділу розвитку мережі закладів освіти та методичної підтримки педагогів департаменту освіти міської ради – 2 шт.од.

Напрям роботиОсвіта
ПідрозділДепартамент освіти
Дата оголошення конкурсу05.06.18

Вимоги: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Обов’язки:

  • контроль за дотриманням державних стандартів дошкільної загальної середньої освіти освіти, виконанням нормативних документів, інструктивних листів, рішень Уряду в галузі освіти, додержанням школами Статутів загальноосвітніх шкіл, Положень про організацію освітнього процесу у школах; 
  • контроль за виконанням навчальних програм і планів, впровадженням педагогічних інновацій, рівнем та якістю знань учнів, організацією внутрішкільного контролю, управлінською діяльністю керівників, правильним веденням шкільної документації, виконанням закладами освіти нормативних документів, інструктивних листів, постанов уряду в галузі освіти щодо організації освітнього процесу процесу,  
  • контроль за  виконанням рішень виконкому, міської ради з питань, що належать до компетенції відділу    
  • взаємодія з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з питань, що належать до його компетенції.
  •