Архів об'яв

Напрям роботи
Пошук
Начальник відділу організаційного розвитку управління планування та розвитку персоналу міської ради
Напрям роботиУправління планування та розвитку персоналу
ПідрозділУправління планування та розвитку персоналу
Дата оголошення конкурсу15.06.18

Вимоги: наявність вищої освіти (спеціаліст, магістр); досвід роботи в сфері управління персоналом не менше 5-ти років; знання КЗпП і нормативної законодавчої бази про працю; обов'язкове володіння програмами MS Office (Excel, Power Pont, Visio, Project); знання в області побудови організаційних структур і управління чисельністю; знання англійської мови бажано.

Головний спеціаліст – юрисконсульт Центральної районної адміністрації міської ради
Напрям роботиЦРА
ПідрозділЦентральна районна адміністрація
Дата оголошення конкурсу05.06.18

Вимоги: знання законодавства України, володіння MS Office, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи в інших сферах управління не менше 3 років, громадянин України, який не досяг граничного віку перебування на службі в ОМС.

головний спеціаліст відділу соціально-культурної сфери та органів місцевого самоврядування управління бюджетування видатків департаменту фінансів Маріупольської міської ради
Напрям роботиФінанси
ПідрозділДепартамент фінансів
Дата оголошення конкурсу05.06.18

Вимоги: знання бюджетного законодавства України, володіння MS Office, наявність вищої освіти в галузі економіки за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менш 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менш 3 років, громадянство України.

начальник відділу оснащення та ремонтів закладів освіти департаменту освіти міської ради
Напрям роботиОсвіта
ПідрозділДепартамент освіти
Дата оголошення конкурсу05.06.18

Вимоги: стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

головний спеціаліст відділу оснащення та ремонтів закладів освіти департаменту освіти міської ради – 2шт.од.
Напрям роботиОсвіта
ПідрозділДепартамент освіти
Дата оголошення конкурсу05.06.18

Вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку департаменту освіти міської ради
Напрям роботиОсвіта
ПідрозділДепартамент освіти
Дата оголошення конкурсу05.06.18

вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

головний спеціаліст відділу розвитку мережі закладів освіти та методичної підтримки педагогів департаменту освіти міської ради
Напрям роботиОсвіта
ПідрозділДепартамент освіти
Дата оголошення конкурсу05.06.18

вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

спеціаліст 1 категорії відділу розвитку мережі закладів освіти та методичної підтримки педагогів департаменту освіти міської ради – 2 шт.од.
Напрям роботиОсвіта
ПідрозділДепартамент освіти
Дата оголошення конкурсу05.06.18

Вимоги: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

головний спеціаліст відділу планування департаменту освіти міської ради
Напрям роботиОсвіта
ПідрозділДепартамент освіти
Дата оголошення конкурсу05.06.18

Вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Головний спеціаліст - юрисконсульт Приморської районної адміністрації
Напрям роботиПРА
ПідрозділПриморська районна адміністрація
Дата оголошення конкурсу05.06.18

Вимоги: громадянство України; повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; знання державної мови; довершене володіння програмним комплексом MS Office, Excel, Outlook Express; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи в інших сферах управління не менше 3 років.

Спеціаліст 1 категорії контактно-комунікаційного відділу управління з питань звернень громадян та діловодства міської ради
Напрям роботиУправління з питань звернень громадян та діловодства
Підрозділуправління з питань звернень громадян та діловодства
Дата оголошення конкурсу29.05.18

Основні вимоги:громадянство України, вільне володіння та знання державної мови; повна вища освіта, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; довершене володіння програмним комплексом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Начальник відділу запобігання та виявлення корупції департаменту з питань безпеки та запобігання корупції міської ради
Напрям роботиДепартамент з питань безпеки та запобігання корупції міської ради
ПідрозділДепартамент з питань безпеки та запобігання корупції міської ради
Дата оголошення конкурсу25.05.18

громадянин України, який не досяг граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органі місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років або в інших сферах не менше 5 років, або післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного

Спеціаліст 1 категорії відділу впровадження інформаційних систем і технологій департаменту інформаційних технологій
Напрям роботиІТ
ПідрозділДепартамент інформаційних технологій
Дата оголошення конкурсу15.05.18

Вимоги: досвід підготовки документів з постановки завдань, розробки схем, алгоритмів процесів, інструкцій користувачів; досвід участі в проектах впровадження інформаційних систем на ролях постановника, аналітика, бажаний досвід впровадження систем електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів; уміння візуалізувати інформацію у вигляді схем, малюнків, діаграм.

Спеціаліст 1 категорії відділу адміністрування інформаційних систем департаменту інформаційних технологій
Напрям роботиІТ
ПідрозділДепартамент інформаційних технологій
Дата оголошення конкурсу15.05.18

Вимоги: знання та практичний досвід в адмініструванні користувацьких (Windows XP-Windows 10), серверних операційних систем (Windows server 2008 - Windows server 2012 R2); знання та практичний досвід налаштування мережевого обладнання, організації локальної мережі; знання сучасних апаратних комп’ютерних платформ.

Спеціаліст 1 категорії відділу підтримки користувачів департаменту інформаційних технологій
Напрям роботиІТ
ПідрозділДепартамент інформаційних технологій
Дата оголошення конкурсу15.05.18

Вимоги: знання та практичний досвід в налаштуванні, адмініструванні користувацьких (Windows XP-Windows 10), офісних додатків; комунікативні навички, вміння давати покрокові інструкції, пояснення; знання сучасних апаратних комп’ютерних платформ.

Головний спеціаліст відділу контролю управління контролю та організації діяльності виконавчого комітету
Напрям роботиДепартамент контролю та організації діяльності виконавчого комітету
ПідрозділДепартамент контролю та організації діяльності виконавчого комітету
Дата оголошення конкурсу08.05.18

Вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи в інших сферах управління не менше 3 років; довершене володіння програмним комплексом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

спеціаліст 1 категорії відділу з питань екології та енергоменеджменту управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці
Напрям роботиУправління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці
ПідрозділУправління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці
Дата оголошення конкурсу08.05.18

Вимоги: громадянство України, повна вища освіта (бакалавр, спеціаліст), знання державної мови, володіння програмним комплексом MS Office, Excel, Outlook Express.

головний спеціаліст відділу з питань екології та енергоменеджменту управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника
Напрям роботиУправління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці
ПідрозділУправління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці
Дата оголошення конкурсу08.05.18

Вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Начальник відділу впровадження інформаційних систем і технологій департаменту інформаційних технологій міської ради
Напрям роботиІТ
ПідрозділДепартамент інформаційних технологій
Дата оголошення конкурсу04.05.18

Вимоги: повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років, або стаж роботи в інших сферах економіки не менше 5 років, або післядипломну освіту в сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією; знання законодавства України у сфері державного управління.

Начальник відділу адміністрування інформаційних систем департаменту інформаційних технологій міської ради
Напрям роботиІТ
ПідрозділДепартамент інформаційних технологій
Дата оголошення конкурсу04.05.18

Вимоги: повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років, або стаж роботи в інших сферах економіки не менше 5 років, або післядипломну освіту в сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією; знання законодавства України у сфері державного управління.