Городянам

Назад

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг Департаменту адміністративних послуг міської ради - 2 шт.од.

Напрям роботиЦНАП
ПідрозділДепартамент адміністративних послуг міської ради
Дата оголошення конкурсу27.03.18

Вимоги: громадянин України, який не досяг граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповід-ною спеціалізацією; стаж роботи на державній службі або на службі в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або в інших сферах не менше 3 років.

Обов'язки:

  • забезпечує надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;
  • приймає та забезпечує реєстрацію звернень суб’єктів звернень щодо надання встановленого переліку адміністративних послуг, забезпечує суб’єктів звернень бланками заяв/клопотань, надає допомогу при їх заповненні, видає або забезпечує направлення через засоби поштового зв’язку суб’єкту звернення рішення щодо реалізації предмету звернення;
  • здійснює контроль за додержанням посадовими особами адміністративних органів термінів розгляду та прийняттям рішень щодо предмету звернення/клопо-тання, дотримання порядку надан-ня адміністративних послуг.    

 

Для участі у конкурсі необхідно подати електронну декларацію. Додаткову інформацію можна отримати на сайті nazk.gov.ua/deklaraciya та в управлінні планування та розвитку персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління планування та розвитку персоналу міської ради (вул.Енгельса 26/2, каб. 87).