Медіа

Назад

У Маріуполі відзначили День Перемоги

09 травня 2018, 12:11
1588
Суспільство

Традиційно на площі Воїнів-визволителів вшанували пам'ять загиблих у Другій Світовій війні та подякували тим, хто 73 роки тому подарував нам мирне небо. На честь ветеранів звучали вітальні промови, слова подяки та відомі мелодії минулих років.

Друга світова війна стала найбільшим збройним конфліктом в історії людства. Вона не щадила ні воїнів, ні мирне населення. Загальні людські втрати досягли 50 мільйонів чоловік. У Маріуполі проживає 4097 учасників Другої світової війни. З них 712 - учасники бойових дій та інваліди війни.

Дорогі наші ветерани, ваш подвиг не тліє з роками. Ваші стійкість та характер - приклад справжньої мужності і справжнього патріотизму до Батьківщини. Ми зберігаємо в серцях і ось вже 73 роки передаємо цю пам'ять і цей біль. Пам'ять про велику мужність, героїзм і нескореного духа переможців. Біль втрат і біль страждань. Все, що ми маємо сьогодні - ваша заслуга. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, сили, любові та турботи близьких людей. І низький синівський уклін!
зазначив у привітанні міський голова Вадим Бойченко.

Побажали ветеранам міцного здоров'я і народні депутати України Сергій Матвієнков, і Валерія Заружко. Приєдналися до поздоровлень голова виконавчого комітету Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Зінченко, генеральний директор ММКИ Тарас Шевченко, генеральний директор МК «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі, директор державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» Олександр Олійник. Вони закликали всіх якомога частіше згадувати, якою ціною тоді дісталася перемога і не забувати про ветеранів, яких у Маріуполі залишилося не так вже й багато.

Захід завершився покладанням квітів. Також на площі Воїнів-визволителів стояли стенди з фотографіями та історіями людей, завдяки яким 73 роки тому була здобута перемога. Були представлені і фотознімки - «Маріуполь вчора і сьогодні».

Для ветеранів було організовано польову кухню в ДК «Молодіжний», куди їх привезли на комфортабельних автобусах. Для них у Палаці звучали пісні воєнних років і грали знайомі мелодії.