Міське врядування

Депутати

Ситник Світлана Василівна
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань будівництва, архітектури та землекористування
Тіхонова Лілія Валентинівна
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров'я, екології
Ткачук Олександр Дмитрович
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань промисловості, транспорту та зв’язку
Федай Андрій Олександрович
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансам
Фомичова Ірина Василівна
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань освіти і науки, духовності, молодіжної політики, справах сім'ї, культури і спорту
Хотлубей Юрій Юрійович
ФракціяФракція депутатів політичної партії «Наш край»
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансам
Хруль Денис Валерійович
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань гласності, законності, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування та євроінтеграції
Царьок Олександр Володимирович
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань будівництва, архітектури та землекористування
Чеботок Олег В’ячеславович
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань промисловості, транспорту та зв’язку
Чомаєва Ірина Анатоліївна
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань будівництва, архітектури та землекористування
Шеретько Анатолій Васильович
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань розвитку житлово-комунального господарства, контролю за комунальною власністю і приватизації
Шиян Ірина Василівна
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансам
Яковенко Володимир Васильович
ФракціяФракція депутатів міської ради, обраних від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у м. Маріуполі
КомісіяПостійна комісія міської ради з питань промисловості, транспорту та зв’язку